Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. YaranHaber
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
22:00
Bayern Münih
22:00
Real Madrid
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
13:00
Diyarbekirspor AS
13:00
Bursaspor
Suudi Arabistan - Kings Kupası
21:00
Al-Ittihad FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC
İngiltere - Championship
22:00
Coventry City
22:00
Ipswich Town
Portekiz - İkinci Lig
21:45
FC Pacos Ferreira
21:45
Avs Futebol Sad
Rusya - 1. Liga
15:00
Rodina Moscow
15:00
FC Tyumen
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
21:30
Aberdeen LFC
21:30
Montrose FC
İskoçya - Reserve Ligi
15:00
Dunfermline Athletic FC
15:00
Airdrieonians FC Reserves
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:55
Al-Qadisiyah FC
18:55
Al-Qaisumah
19:15
Al-Kholood
19:15
Al Taraji
20:50
Al Bukiryah
20:50
Al-Jabalain
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
20:00
Neudrossenfeld
20:00
DJK Ammerthal
20:00
ATSV Erlangen
20:00
SC Eltersdorf
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
19:30
FC Wurzburger Kickers
19:30
Bayreuth
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SSV Jeddeloh II
20:00
SV DROCHTERSEN/ASSEL
Almanya Amatör - Bremen-Liga
20:00
TUS Komet Arsten
20:00
FC Union 60 Bremen
20:00
Vahr Blockdiek
20:00
OSC Bremerhaven
20:30
Tura Bremen
20:30
TS Woltmershausen
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:30
SpVg Schonnebeck 1910
20:30
Sportfreunde Baumberg
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:30
Rotenburger
19:30
TUS Bersenbruck
20:00
BSV SW Rehden
20:00
Arminia Hannover
20:00
FSV Schoningen 2011
20:00
SV Atlas Delmenhorst
21:00
Heeslinger SC
21:00
MTV Eintracht Celle
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
19:15
FSV Motor Marienberg
19:15
Auerbach 1906
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
19:30
FC Rot-Weiss Koblenz
19:30
Arminia Ludwigshafen
20:00
SPVGG Quierschied
20:00
SV Auersmacher
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
Rosario Central Reserve
21:00
CA Huracan
21:00
Boca Juniors
Arjantin - Primera C
21:30
CSDC Espanol
21:30
Real Pilar FC
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00
SC Weiz
20:00
USV St. Anna am Aigen
Austria Amateur - Regionalliga Batı
20:00
FC Pinzgau Saalfelden
20:00
Schwaz
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Maitland FC
13:00
Lambton Jaffas FC
BAE - Başkanlar Kupası
18:20
Al-Wasl FC
18:20
Ittihad Kalba FC
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
19:00
Modrica Maksima
19:00
FK Leotar Trebinje
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:30
Maringa FC PR
01:30
EC Santo Andre SP
Brezilya - Brasilero Seri B
01:30
Mirassol FC SP
2 : 0
Ceara SC CE
Brezilya - Brasilero Serie A
02:00
Sao Paulo FC SP
0 : 0
SE Palmeiras SP
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Ferroviario AC CE
1 : 1
AA Aparecidense GO
02:00
EC Sao Jose RS
0 : 1
AD Confianca SE
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Santos FC SP
21:00
Fluminense Rj
21:00
America MG
21:00
SC Corinthians SP
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
Lincoln Red Imps
22:00
Mons Calpe SC
Çin - Çin Süper Ligi
13:00
Shandong Taishan FC
13:00
Nantong Zhiyun FC
14:35
Tianjin Jinmen Tiger
14:35
Beijing Guoan
15:00
Zhejiang Professional
15:00
Henan
15:00
Meizhou Hakka FC
15:00
Qingdao Youth Island
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
CD El Nacional
03:00
Delfin Sc
Endonezya - Liga 1
11:00
Persita Tangerang
11:00
Bali United
11:00
Madura United
11:00
Arema FC
11:00
Persija Jakarta
11:00
Psis Semarang
11:00
PSM Makassar
11:00
Rans Nusantara
11:00
Bhayangkara FC
11:00
Persis Solo
11:00
Dewa United
11:00
Borneo Samarinda
11:00
PSS Sleman
11:00
Persib Bandung
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
Saku Sporting
19:00
Tallinna FC Ararat
Faroe Adaları - Premier Lig
20:00
EB/Streymur
20:00
KI Klaksvik
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
19:00
Tampere United
19:00
TPV
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
20:30
Caersws
20:30
Llanidloes Town
Güney Afrika - Premiership
20:30
Richards Bay FC
20:30
AmaZulu FC
20:30
Cape Town Spurs
20:30
Polokwane City
Güney Afrika - Şampiyona
16:00
Orbit College FC
16:00
Hungry Lion
16:00
Upington City FC
16:00
Baroka FC
16:00
Venda Football Academy
16:00
Maritzburg United
İngiltere Amator - Northern Premier League
21:45
Macclesfield FC
21:45
Worksop Town
21:45
Marine FC
21:45
Warrington Rylands 1906 FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Sheffield United FC
15:00
Queens Park Rangers
16:00
Coventry City Reserve
16:00
Cardiff City
16:00
Peterborough United Reserve
16:00
Millwall
17:00
Hull City
17:00
Ipswich Town
19:00
Fleetwood Town
19:00
Colchester United
İran - Pro Ligi
17:50
Shams Azar Qazvin
17:50
Paykan Fc
İsrail - İsrail Kupası
19:00
Hapoel Nof Hagalil FC
19:00
Maccabi Petah Tikva FC
İsveç - Superettan
20:00
Skovde AIK
20:00
IK Oddevold
İzlanda - Kupa, Kadınlar
20:30
Haukar Hafnarfjordur
20:30
Grotta
21:30
UMF Grindavik
21:30
KR Reykjavik
Jamaika - Premiyer Lig
01:00
Portmore United FC
:
Arnett Gardens FC
04:00
Tivoli Gardens
04:00
Waterhouse FC
Kolombiya - Primera B
23:30
Internacional Fc De Palmira
23:30
Atletico FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:30
Daejeon Citizen FC
13:30
Gimcheon Sangmu FC
13:30
Suwon FC
13:30
FC Seoul
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
04:00
AD Municipal Santa Ana
04:00
CD Escorpiones Belen
Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45
Institute FC
21:45
Ballymena United FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:00
Armagh City
22:00
Dergview FC
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
17:00
KF Besa Doberdoll
17:00
Ohrid
17:00
Pelister Bitola
17:00
FK Teteks 1953
17:00
FK Arsimi 1973
17:00
Bashkimi Kumanovo
17:00
Skopje
17:00
FK Pobeda AD Prilep
17:00
FK Vardar Negotino
17:00
GFK Osogovo Kocani
17:00
FK Karaorman
17:00
FK Belasica Strumica
17:00
FK Kozuf Gevgelija
17:00
FK Novaci 2005
17:00
FK Detonit Plackovica
17:00
FK Kamenica Sasa
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Queretaro FC
:
Atlas FC
02:00
Deportivo Toluca FC
:
Club Tijuana de Caliente
04:00
CF Tigres UANL
04:00
Club Necaxa
04:05
Club Leon
04:05
Club Santos Laguna
06:00
FC Juarez
06:00
CF Monterrey
06:05
Club America
06:05
CF Pachuca
Mısır - 2. Division A
16:30
Nogoom FC
16:30
Asyut Petroleum
16:30
Aswan Fc
16:30
Makadi FC
16:30
Telecom Egypt
16:30
Gomhoryet Shebin
16:30
Dekernes
16:30
Abo Qair Semads
16:30
El Nasr Taadeen
16:30
Misr Lel Makasa
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
19:00
Molde FK
19:00
KIL/Hemne Fotball
Paraguay - 2.Lig
00:15
Guairena FC
1 : 2
CA 3 de Febrero CDE
02:30
CA Tembetary
02:30
Independiente Campo Grande
Paraguay - Division de Honor, Açılış
02:30
Club Olimpia
0 : 0
Sportivo Ameliano
Peru - Liga 1
04:00
CD Universidad Cesar Vallejo
04:00
Sporting Cristal
Peru - Liga Femenina
18:30
Carlos A Mannucci
18:30
Club Alianza Lima
Peru - Segunda Division
21:00
Deportivo Coopsol
21:00
Santos FC Nasca
23:30
Pirata FC
23:30
Club Ada Jaen
San Marino - Campionato Sammarinese
21:45
SS San Giovanni
21:45
Cosmos Serravalle
21:45
Murata
21:45
SP Tre Fiori
Şili - Premier Lig
03:30
Audax Italiano
03:30
Cobresal
Şili - Primera B
03:30
Deportes Limache
03:30
La Serena
Tanzanya - Premiyer Lig
18:00
Namungo FC
18:00
Simba SC
19:00
Young Africans SC
19:00
Kagera Sugar
Uganda - Premier Lig
16:00
Ura FC
16:00
Busoga United FC
16:00
Kitara FC
16:00
Mbarara City FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar