Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
16:00Selangor FA 16:00Geylang International İngiltere - Premier Lig
22:00Luton Town 22:00Everton FC İspanya - LaLiga
22:00Getafe 22:00Athletic de Bilbao Almanya - Bundesliga
21:30Hoffenheim 21:30RB Leipzig İtalya - Serie A
21:45Torino FC 21:45Bologna FC Belçika - Pro Lig
21:45VC Westerlo 21:45ST. Truidense VV Portekiz - Liga Portugal
22:15Moreirense FC 22:15FC Vizela İngiltere - Lig 1
21:30Barnsley 21:30Bolton Wanderers İspanya - LaLiga 2
21:30Villarreal CF B 21:30Levante Almanya - 3. Lig
20:00Lubeck 20:00Duisburg Belçika - Nationale 1
21:00Jeugd Royal Charleroi SC 21:00Kvv Thes Sport Tessenderlo Portekiz - İkinci Lig
20:00Santa Clara Azores 20:00CF Os Belenenses Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00FK Biolog Novokubansk 16:00FC Nart Cherkessk Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
16:00Amkar Perm 16:00FC Dynamo Barnaul Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
19:301. FC Nuremberg 19:301. FC Heidenheim Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
18:00SV Meppen 18:00RB Leipzig Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
19:30Vfl Wolfsburg 19:301 FC Cologne Almanya Amatör - Bayernliga Güney
20:00SV Erlbach 20:00TSV 1860 Munich II Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00SV Meppen 1912 20:00Hamburg (A) Almanya Amatör - Oberliga BW
20:00Nöttingen 20:00FC Denzlingen Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
20:30SV Tasmania Berlin 20:30Neustrelitz Almanya Amatör - Regionalliga Batı
20:30SV Rodinghausen 20:30FC Gutersloh 2000 Arjantin - Arjantin Kupası
03:10Racing Club Avellaneda 03:10CA Talleres de Remedios Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00San Lorenzo de Almagro 21:00CA Platense Arjantin - Primera C
21:30Deportivo Paraguayo 21:30CSDC Espanol Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00Campbelltown City SC 13:00Adelaide Croatia Raiders SC Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:00Eastern Suburbs FC 13:00Football Queensland QAS Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:30Box Hill United 12:30Heidelberg United FC Avusturya - Bundesliga
20:30Austria Lustenau 20:30FK Austria Wien BAE - Lig Kupası
19:45Al Wahda FC (Uae) 19:45Al Ain FC Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
03:00Santos FC SP 03:00Fluminense FC RJ Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00Manchester 62 FC 22:00St Josephs FC Çekya - CFL
19:00FC Pisek 19:00TJ Jiskra Domazlice Çekya - Divize B
20:00Chomutov 20:00Kladno Danimarka - 3. Lig
20:00Holbaek BI 20:00BK Avarta Danimarka - Süperlig
20:00AGF Aarhus 20:00FC Nordsjælland Ekvador - Serie B
03:00San Antonio FC 03:00CSD Vargas Torres Ermenistan - Birinci Lig
15:00FC Syunik 15:00FC Mika Yerevan Estonya - Premium Liiga
19:00Nomme Kalju 19:00Tartu JK Tammeka Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
19:00PPJ Helsinki 19:00Atlantis FC/Akatemia Finlandiya - Veikkausliiga
18:00Vaasan Palloseura 18:00FC Lahti Finlandiya - Ykkosliiga
18:30FC KTP Kotka 18:30Japs Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
05:00Comunicaciones FC 05:00CSD Municipal Güney Afrika - Premiership
20:30Sekhukhune United 20:30TS Galaxy FC Hırvatístan - Druga NL
19:00Karlovac 19:00Belisce Hırvatístan - HNL
18:00NK Rudes 18:00NK Istra 1961 Hırvatístan - Prva NL
15:50HNK Vukovar 1991 15:50NK Sesvete Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00CD Genesis 04:00Olancho FC İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:00Smedby AIS 20:00Mjölby AI FF Kanada - Kanada Şampiyonası
01:00HFX Wanderers FC 01:00CS Saint-Laurent Kolombiya - Primera B
00:00CD Atletico Huila 1 : 0Orsomarso SC Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45Ballymena United FC 21:45Institute FC Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:00Dergview FC 22:00Armagh City Letonya - 1st Ligas
20:00Leevon Ppk 20:00SK Super Nova Letonya - Virsliga
18:00BFC Daugavpils 18:00FK Jelgava Litvanya - LFF Kupası
20:00FK Euforija 20:00FK Transinvest Lübnan - Premiyer Lig
16:00Al Tadamon Sour 16:00Shabab Al Ghazieh SC Macaristan - NB I
21:00Fehervar FC Szekesfehervar 21:00MTK Budapest Macaristan - NB I, Kadınlar
21:00Fehervar FC 21:00MTK Hungaria FC Peru - Liga 1
23:00Asociacion Deportiva Tarma 23:00Universitario de Deportes Romanya - Superliga
20:00FC Farul Constanta 20:00ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Şili - Premier Lig
22:30Palestino 22:30Deportes Copiapo Slovakya - Superliga
18:30MFK Dukla Banska Bystrica 18:30FK Kosice Slovenya - 2nd Liga
18:30NK Triglav Kranj 18:30Nafta 1903 Lendava Tanzanya - Premiyer Lig
16:00Simba SC 16:00Mtibwa Sugar FC Tayland - Thai League 1
15:00Uthai Thani FC 15:00Trat FC Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
18:30Japonya 18:30Özbekistan Vietnam - V-Ligi
14:00Hong Linh Ha Tinh FC 14:00Quang Nam FC