Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. YaranHaber
İngiltere - Premier Lig
21:45
Brighton & Hove Albion FC
21:45
Chelsea
22:00
Manchester United FC
22:00
Newcastle United FC
İspanya - LaLiga
20:30
Sevilla
20:30
Cadiz
20:30
Rayo Vallecano
20:30
Granada
23:00
Celta de Vigo
23:00
Athletic de Bilbao
23:00
Getafe
23:00
Atletico Madrid
Fransa - Ligue 1
22:00
OGC Nice
22:00
Paris St. Germain
22:00
Stade Reims
22:00
Marsilya
İskoçya - Premier Lig
21:30
Kilmarnock FC
21:30
Celtic Glasgow
21:45
St Mirren
21:45
Heart of Midlothian FC
21:45
St Johnstone FC
21:45
Ross County
21:45
Hibernian FC
21:45
Motherwell FC
21:45
Aberdeen FC
21:45
Livingston FC
İtalya - Coppa Italia
22:00
Atalanta BC
22:00
Juventus Turin
Rusya - Rusya Kupası
20:45
FK Zenit St Petersburg
20:45
CSKA Moskova
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Penarol URU
2 : 0
Atletico Mineiro MG
01:00
LDU Quito
0 : 1
CD Junior FC
01:00
CA Talleres de Cordoba
1 : 0
Cobresal
03:30
CA River Plate (Arg)
2 : 0
Libertad Asuncion
05:00
Millonarios FC
0 : 0
Palestino
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
20:00
52 Orduspor FK
20:00
Aliaga Futbol
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
16:00
Efeler 09 Sfk
16:00
Elazığspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00
Belediye Kütahyaspor
16:00
Erbaaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Racing Club Montevideo
2 : 1
Nacional Asuncion
03:00
Defensa Y Justicia
1 : 1
Independiente Medellin
03:00
Sportivo Ameliano
1 : 0
Rayo Zuliano
03:30
SC Corinthians SP
3 : 0
Argentinos Juniors
05:00
CA Nacional Potosi
0 : 0
Sportivo Trinidense
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
01:00
Auckland City
1 : 0
Hekari United FC
04:00
Solomon Warriors
04:00
Rewa
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00
Mus 1984 Musspor
16:00
Sebat Genclik Spor
İtalya - Serie D,Yükselme Playoff
17:00
Chioggia
17:00
ASD Alcione Milano
17:00
Athletic Carpi
17:00
US Pianese
17:00
ASD Team Altamura
17:00
Trapani Calcio
Rusya - 2. Liga, Division A
16:00
FK Ufa
16:00
FC Murom
16:00
FC Irtysh Omsk
16:00
FC Tekstilshchik Ivanovo
16:30
FC Chelyabinsk
16:30
FC Novosibirsk
17:00
FK Volga Ulyanovsk
17:00
FC Kaluga
18:00
FK Veles Moscow
18:00
Rodina-2
18:00
FC Avangard Kursk
18:00
Torpedo Miass
18:00
Khimik Dzerzhinsk
18:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
18:30
Spartak Kostroma
18:30
Dinamo Brjansk
19:00
Chayka Peschanokopskoye
19:00
FC Metallurg Lipetsk
19:00
SK Rotor
19:00
FC Krasnodar-2
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FC Astrakhan
16:00
FC Legion-Dynamo Makhachkala
17:00
FC Dynamo-2 Makhachkala
17:00
FC Druzhba Maykop
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
20:00
Heart of Midlothian WFC
20:00
Celtic LFC
20:00
Hibernian LFC
20:00
Rangers LFC
21:30
Aberdeen LFC
21:30
Dundee United Wfc
22:00
Partick Thistle LFC
22:00
Glasgow City LFC
22:00
Motherwell LFC
22:00
Hamilton Academical WFC
İskoçya - Şampiyona
22:05
Hamilton Academical FC
22:05
Inverness Caledonian Thistle FC
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:55
Al Safa SC (SA)
18:55
Al-Jabalain
19:20
Al-Qaisumah
19:20
Ohod Medina
20:50
Al-Ain FC (SA)
20:50
AL Adalh FC
ABD - ABD NPSL
02:00
Port City FC
02:00
Charlottetowne Hops FC
02:30
Electric City Shock SC
02:30
First State FC
02:30
Hershey FC
02:30
West Chester United SC
ABD - MLS Next Pro
19:00
Columbus Crew 2
19:00
Orlando City B
ABD - USL Lig 2
01:00
Charlotte Independence 2
3 : 4
Charlotte Eagles
02:00
Boston Bolts
02:00
Western Mass Pioneers
02:00
North Carolina Fusion U23
02:00
Tobacco Road FC
ABD - USL Şampiyonası
03:20
North Carolina FC
1 : 0
Loudoun United Fc
ABD - USL W Ligi
01:00
Racing Louisville FC Academy
1 : 3
Indy Eleven
03:00
Southern Soccer Academy
03:00
Greenville Liberty
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
19:30
Borussia Mönchengladbach
19:30
TSG Hoffenheim
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
18:30
Greuther Furth II
18:30
FV Illertissen
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
20:15
FC Union Schafhausen
20:15
FC Hennef 05
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
20:00
Arminia Hannover
20:00
Kickers Emden
Angola - Girabola
17:00
FC Bravos do Maquis
17:00
Petroleos Do Lobito
Arjantin - Arjantin Kupası
21:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza
21:00
Mitre Santiago Del Estero
23:15
Club Almirante Brown
23:15
San Martin de Tucuman
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Barracas Central Reserve
21:00
Argentinos Juniors Reserve
21:00
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
21:00
Deportivo Riestra Afbc Reserve
21:00
CA River Plate (Arg)
21:00
CA Banfield
21:00
Racing Club Avellaneda
21:00
Rosario Central Reserve
21:00
CA Platense
21:00
CA Sarmiento de Junin
Arjantin - Primera C
21:30
Central Ballester
21:30
Club Lujan
Arjantin - Torneo Federal A
20:00
CA Ferro Carril Oeste General Pico
20:00
AC San Martin de Mendoza
21:00
Olimpo Bahia Blanca
21:00
Kimberley de Mar Del Plata
21:30
CD Argentino Monte Maiz
21:30
Deportivo Camioneros
21:30
CA Sol de America de Formosa
21:30
Juventud Antoniana
21:30
CA Boca Unidos Corrientes
21:30
Club Sportivo General San Martin
21:30
CA Sansinena SD
21:30
CD Santamarina Tandil
21:30
Club Circulo Deportivo
21:30
Villa Mitre de Bahia Blanca
21:30
Deportivo Rincon
21:30
CA Germinal
22:00
Gutierrez SC
22:00
CA Juventud Unida Universitario San Luis
22:00
CS Estudiantes San Luis
22:00
Ciudad de Bolivar
Arnavutluk - Kategoria e Pare
17:00
Flamurtari Vlore
17:00
KF Apolonia Fier
Azerbaycan - Birinci Lig
16:00
Difai Agsu
16:00
MOIK BAKU
16:00
Zaqatala FK
16:00
Irevan
16:00
Karvan Yevlakh
16:00
ENERGETIK MINGECHEVIR
Bahreyn - Premier Lig
19:30
Busaiteen
19:30
Al-Riffa SC
19:30
Al-Ahli SC Manama
19:30
AL-SHABBAB
19:30
SITRA CLUB
19:30
EAST RIFFA
19:30
Manama Club
19:30
AL HIDD
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
14:00
FK Rudar Prijedor
14:00
FK Omarska
18:00
Drina Zvornik
18:00
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
18:00
FK Borac Kozarska Dubica
18:00
FK Leotar Trebinje
18:00
FK Kozara Gradiska
18:00
Laktasi
18:00
Modrica Maksima
18:00
FK BSK BANJA LUKA
18:00
FK Slavija Sarajevo
18:00
FAMOS VOJKOVICI
18:00
ROMANIJA PALE
18:00
FK Sutjeska Foca
18:00
Velez Nevesinje
18:00
FK Zeljeznicar Banjaluka
18:00
FK Ljubic Prnjavor
18:00
FK Radnik Bijeljina
Botsvana - Premier Lig
16:00
Vtm FC
16:00
Gaborone United
20:00
Holy Ghost
20:00
Township Rollers
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Vila Nova FC GO
2 : 1
Gremio Novorizontino SP
01:00
Avai FC SC
2 : 1
CR Brasil AL
03:30
Botafogo FC SP
0 : 0
Chapecoense SC
03:30
Coritiba FC PR
1 : 0
Guarani FC SP
Brezilya - Gaucho, Serie A2
20:00
Uniao Frederiquense de Futebol RS
20:00
Passo Fundo RS
20:00
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
20:00
Cruzeiro De Porto Alegre RS
20:00
Veranopolis RS
20:00
SERC Brasil de Farroupilha RS
20:00
CE Bento Goncalves RS
20:00
Gremio Esportivo Gloria RS
20:00
CE Aimore
20:00
CF Com Vida Saf RS
20:00
EC Internacional Santa Maria RS
20:00
Monsoon FC RS
20:00
GE Bage RS
20:00
CE Lajeadense RS
20:00
Ec Pelotas
20:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS
Brezilya - Mineiro, Modulo II
21:00
Valeriodoce EC MG
21:00
Betim Futebol MG
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:00
Porto Velho EC RO
22:00
Vihena RO
Brezilya - Roraimense
01:00
Monte Roraima RR
01:00
Sao Raimundo EC RR
02:00
Progresso RR
02:00
Nautico RR
04:00
Sao Raimundo EC RR
04:00
Gremio Atletico Sampaio RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Fluminense Rj
21:00
Cuiaba EC MT
21:00
SE Palmeiras SP
21:00
RB Bragantino SP
21:00
America MG
21:00
Santos FC SP
21:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
21:00
SC Corinthians SP
21:30
Goias EC GO
21:30
EC Bahia BA
Bulgaristan - Bulgar Kupası
19:00
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
19:00
Botev Plovdiv
Çekya - 1st Division
20:30
SK Slavia Prag
20:30
FC Viktoria Plzen
Çekya - Divize E
18:00
Tatran Vsechovice
18:00
FC Strani
Çekya - U19 1.Grup
14:00
MFK Karvina U19
14:00
Banik Ostrava U19
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Shanghai Shenhua
14:35
Qingdao Hainiu FC
Çin - FA Kupası
09:00
Shanghai Mitsubishi Heavy Industries Fly
09:00
Yanbian Longding
Danimarka - Süperlig
19:00
Randers FC
19:00
Viborg FF
19:00
Vejle BK
19:00
Lyngby BK
21:00
Brondby IF
21:00
FC Nordsjælland
Ekvador - Serie B
03:00
Chacaritas FC
0 : 1
CSD Vargas Torres
23:00
9 De Octubre FC
23:00
Club Leones Del Norte
Endonezya - Liga 1
15:00
Madura United
15:00
Borneo Samarinda
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Noah Yerevan 2
16:00
Onor
16:00
FC Ararat Armenia 2
16:00
FC Mika Yerevan
16:00
FC Alashkert Yerevan 2
16:00
Lernayin Artsakh FC
17:00
FC Urartu Yerevan 2
17:00
FC Gandzasar Kapan
Ermenistan - Premier Lig
18:00
FC Shirak Gyumri
18:00
FC Ararat Yerevan
Fas - Fas Kupası
19:00
Olympique Dcheira
19:00
AS Far Rabat
22:00
Olympique Club Of Khouribga
22:00
Mouloudia Club Of Oujda
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FC
18:00
Bechem United
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC Gagra
15:00
FC Telavi
15:00
FC Dila Gori
15:00
FC Dinamo Tbilisi
15:00
FC Kolkheti-1913 Poti
15:00
Torpedo Kutaisi
15:00
FC Samgurali Tskaltubo
15:00
FC Samtredia
15:00
FC Dinamo Batumi
15:00
FC Iberia 1999
19:00
FC Telavi
19:00
FC Kolkheti-1913 Poti
20:00
Torpedo Kutaisi
20:00
FC Dinamo Batumi
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
15:30
FC Aragvi Dusheti
15:30
FC Spaeri
15:30
Kolkheti Khobi
15:30
SFC Shturmi Sartichala
15:30
FC Gareji Sagarejo
15:30
FC WIT Georgia
15:30
FC Rustvai
15:30
FC Sioni Bolnisi
18:00
FC Lokomotivi Tbilisi
18:00
Dinamo-2 Tbilisi
Hırvatístan - Hırvat Kupası
20:00
GNK Dinamo Zagreb
20:00
HNK Rijeka
Hong Kong, Çin - Division 1
15:30
Sai Kung Dsa
15:30
Güney Çin
16:00
Kowloon City
16:00
Citizen
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
21:15
Tottenham Hotspur FC Women
21:15
Chelsea Fc Women
İran - Azadegan Ligi
17:00
Saipa
17:00
Shahre Raz Shiraz
İsrail - Alef Ligi
20:00
MS Tira
20:00
Baqa Al-Gharbiyye
20:30
Maccabi Kiryat Ata-Bialik
20:30
MS Football Hapoel Kiryat Yam
İsveç - Allsvenskan
20:00
IF Elfsborg
20:00
AIK
20:00
Halmstads BK
20:00
Hacken Gothenburg
20:00
Mjallby AIF
20:00
Hammarby IF
20:00
Vasteras SK
20:00
IFK Varnamo
İsviçre - Süper Lig
21:30
FC Zurich
21:30
Servette Geneva
21:30
Lausanne-Sport
21:30
FC Luzern
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
Throttur Reykjavik
21:00
Vikingur Reykjavik
22:15
Fylkir Reykjavik
22:15
Breidablik Kopavogur
İzlanda - Kupa
21:00
KA Akureyri
21:00
IF Vestri
Japonya - J.Ligi
13:00
Hokkaido Consadole Sapporo
13:00
Jubilo Iwata
13:00
Kashiwa Reysol
13:00
Shonan Bellmare
13:00
Tokyo Verdy
13:00
Gamba Osaka
13:00
Machida Zelvia
13:00
Cerezo Osaka
13:00
Albirex Niigata
13:00
Yokohama F Marinos
13:00
Nagoya Grampus Eight
13:00
FC Tokyo
13:00
Vissel Kobe
13:00
Avispa Fukuoka
13:00
Sanfrecce Hiroshima
13:00
Kashima Antlers
13:00
Sagan Tosu
13:00
Kawasaki Frontale
13:30
Urawa Red Diamonds
13:30
Kyoto Sanga FC
Karadağ - 1. CFL
20:00
FK Buducnost Podgorica
20:00
FK Mornar Bar
20:00
Jedinstvo Bijelo
20:00
Petrovac
20:00
FK Arsenal Tivat
20:00
Mladost DG
20:00
FK Sutjeska Niksic
20:00
FK Decic Tuzi
20:00
FK Jezero Plav
20:00
Rudar Pljevlja
Karadağ - 2. CFL
17:00
Lovcen
17:00
FK Igalo 1929
17:00
OFK Grbalj
17:00
FK Iskra Danilovgrad
17:00
FK Internacional Podgorica
17:00
FK Kom Podgorica
17:00
FK Podgorica
17:00
Bokelj Kotor
17:00
FK Otrant-Olympic Ulcinj
17:00
Berane
Kenya - Premier Lig
12:00
Bidco United
12:00
Ulinzi Stars FC
13:00
Kakamega Homeboyz
13:00
Nzoia Sugar FC
15:00
AFC Leopards SC
15:00
Kenya Police
15:00
Wazito
15:00
Bandari FC
15:00
Muranga Seal
15:00
Kariobangi Sharks
15:00
Nairobi City Stars FC
15:00
Tusker Football Club
15:00
Shabana FC
15:00
FC Talanta
15:00
Sofapaka FC
15:00
Posta Rangers FC
Kolombiya - Liga Femenina
23:00
Independiente Santa Fe
23:00
Alianza FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
10:30
Gwangju FC
10:30
Ulsan Hyundai FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
10:30
Bucheon FC 1995
10:30
Ansan Greeners FC
10:30
Jeonnam Dragons
10:30
Seongnam FC
10:30
Chungnam Asan FC
10:30
Gimpo FC
13:00
FC Anyang
13:00
Gyeongnam FC
13:00
Cheongju FC
13:00
Busan I Park
13:00
Cheonan City FC
13:00
Seoul E-Land FC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
08:00
Changnyeong WFC
08:00
Suwon WFC
08:00
Gyeongju FC
08:00
Seoul City WFC
08:00
Incheon Hyundai Steel Red Angels
08:00
Mungyeong Sangmu Wfc
08:00
Sejong Sportstoto WFC
08:00
Hwacheon Kspo FC
Kosova - Kosovo FA Kupası
18:00
FC Ballkani
18:00
FC Prishtina
Kosta Rika - Primera Division, Women
04:00
Municipal Pococ
04:00
Puerto Viejo FC
Kuveyt - Premier Lig
19:10
Al-Fehaheel
19:10
Al Nasr SC
Letonya - Virsliga
17:30
Valmiera FC
17:30
FK Auda Riga
18:30
FK Jelgava
18:30
FK Rigas Futbola Skola
Litvanya - II Lyga
18:00
FK Transinvest B
18:00
FC Neptunas B
18:00
Vilnius FK Zalgiris B
18:00
FK Viltis Vilnius
19:00
FK Suduva Marijampole B
19:00
VJFM Fortuna Kaunas
19:30
FK Sveikata Kybartai
19:30
FK Dembava
20:00
Klaipedos FSM
20:00
FKS Ukmerge
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Bourj FC
16:00
Al Safa
Macaristan - Magyar Kupa
20:30
Paksi SE
20:30
Ferencvarosi Budapest
Mısır - Premier Lig
16:00
El Daklyeh
16:00
El Gouna Fc
19:00
Pharco FC
19:00
Baladiyyat Al Mehalla
19:00
Pyramids FC
19:00
Ceramica Cleopatra
19:00
Al Ahly SC (Egy)
19:00
Al Mokawloon Al Arab
Nijerya - Premier League
18:00
Abia Warriors FC
18:00
Rivers United FC
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:00
Madla
19:00
FK Vidar
Norveç - Toppserien,Bayanlar
19:00
SK Brann
19:00
Roa
19:00
LSK Kvinner
19:00
Stabaek IF
19:00
Asane
19:00
Kolbotn
19:00
Lyn
19:00
Arna-Bjornar
20:05
Vaalerenga Oslo
20:05
Rosenborg BK Kvinner
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
17:00
Oman Club
17:00
Al-Nahda
Polonya - III Liga, Grup 1
17:00
GKS Wikielec
17:00
Olimpia Zambrow
18:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki
18:00
Concordia Elblag
18:30
KS Legionovia Legionowo
18:30
GKS Belchatow
18:30
KS Warta Sieradz
18:30
Legia Varşova II
18:30
Lomza
18:30
Bron Radom
18:30
Pilica Bialobrzegi
18:30
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
19:00
Lechia Tomaszow Mazowiecki
19:00
Jagiellonia II Bialystok
19:00
Victoria Sulejowek
19:00
Pelikan Lowicz
20:45
Unia Skierniewice
20:45
MKS Mlawianka Mlawa
Polonya - III Liga, Grup 2
18:00
Sokol Kleczew
18:00
Flota Swinoujscie
18:00
KS Unia Solec Kujawski
18:00
Sks Unia Swarzedz
18:00
Elana Torun
18:00
Cartusia Kartuzy
18:00
KTS-K Luzino
18:00
Pogon Szczecin II
18:00
MKS Notec Czarnkow
18:00
KP Starogard Gdanski
18:00
Polonia Sroda Wielkopolska
18:00
Blekitni Stargard
18:30
Gedania Gdansk
18:30
Pogon Nowe Skalmierzyce
18:30
OKS Swit Skolwin Szczecin
18:30
KS Stolem Gniewino
19:00
Vineta Wolin
19:00
Zawisza Bydgoszcz
Polonya - III Liga, Grup 3
17:00
Rakow II Czestochowa
17:00
KS Gornik Polkowice
18:00
Sleza Wroclaw
18:00
LZS Starowice
18:00
Mkp Carina Gubin
18:00
LKS Goczalkowice-Zdroj
18:00
KS Stilon Gorzow Wlkp
18:00
Gornik Zabrze II
18:00
KS Lechia Zielona Gora
18:00
Gwarek Tarnowskie Gory
18:30
Unia Turza Slaska
18:30
MKS Kluczbork
19:00
GSK Pniowek Pawlowice
19:00
Slask II Wroclaw
Polonya - III Liga, Grup 4
17:00
Podhale Nowy Targ
17:00
Wieczysta Krakow
18:00
Sokol Sieniawa
18:00
Chelmianka Chelm
18:00
RKS Garbarnia Krakow
18:00
Avia Swidnik
18:00
Wislanie Jaskowice
18:00
KS Wiazownica
18:00
KKS Karpaty Krosno
18:00
Podlasie Biala Podlaska
18:00
Star Starachowice
18:00
Orleta Radzyn Podlaski
18:00
Czarni Polaniec
18:00
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
18:00
Siarka Tarnobrzeg
18:00
Unia Tarnow
18:00
Swidniczanka Swidnik
18:00
KS Wisloka Debica
Romanya - Romanya Kupası
20:30
CS Corvinul 1921 Hunedoara
20:30
ASC Otelul Galati
Slovakya - U19 1. Liga
16:00
MFK Ruzomberok
16:00
Slovan Bratislava
Uganda - Premier Lig
16:00
Gaddafi FC
16:00
Express FC
Ukrayna - Ukrayna Kupası
19:00
FC Vorskla Poltava
19:00
FC Shakhtar Donetsk
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası
16:30
İspanya
16:30
Fransa
19:30
İngiltere
19:30
Polonya
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup