• DOLAR
  $1.183,18
 • EURO
  $0,3293
 • ALTIN
  $20.396,61
 • BIST
  $50,1
Çankırı genelinde elektrik kesintisi var

Çankırı genelinde elektrik kesintisi var

Arıza onarımı nedeniyle Çankırı genelinde elektrik kesintisi uygulanacak. 22/23/24 Kasım 2019 tarihlerinde Arıza onarım bakım ve yatırım tesislerininin devreye alınması nedeniyle Çankırı Merkez ve İlçelerine  elektrik verilemeyecek. Detaylı liste için tıklayınız. SOKAK LAMBALARI GÜNDÜZ YANACAK TEDAŞ denetlemesi nedeniyle Çankırı, Ankara, Bartın, Kırıkkale, Zonguldak, Kastamonu, Karabük illerindeki sokak lambaları gündüzde yanacak. Başkent Elektrikten yapılan açıklama: “Düzenleme […]

Arıza onarımı nedeniyle Çankırı genelinde elektrik kesintisi uygulanacak.

22/23/24 Kasım 2019 tarihlerinde Arıza onarım bakım ve yatırım tesislerininin devreye alınması nedeniyle Çankırı Merkez ve İlçelerine  elektrik verilemeyecek.

Detaylı liste için tıklayınız.

SOKAK LAMBALARI GÜNDÜZ YANACAK
TEDAŞ denetlemesi nedeniyle Çankırı, Ankara, Bartın, Kırıkkale, Zonguldak, Kastamonu, Karabük illerindeki sokak lambaları gündüzde yanacak.

Başkent Elektrikten yapılan açıklama:
“Düzenleme ve denetlemeye tabi bir sektörde faaliyet gösteren elektrik dağıtım şirketlerinin denetlenmesi, 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu kapsamında gerçekleştirilmektedir. Elektrik Piyasası Kanunu uyarınca elektrik dağıtım şirketlerini inceleme ve denetleme yetkisi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na verilmiş olup, bakanlık tarafından uygun görülen veya yetkilendirilen hallerde söz konusu iş ve işlemler ihtisas sahibi olan kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılmaktadır.

Bu kapsamda Başkent Elektrik Dağıtım Şirketimiz 13.10.2019 – 01.11.2019 tarihleri arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından, bu konuda yetkilendirilen TEDAŞ Genel Müdürlüğü’nün yürüteceği Genel Aydınlatma denetimi gerçekleştirilecektir.

Denetim süresince gündüz saatlerinde, Ankara, Bartın, Çankırı, Kırıkkale, Zonguldak, Kastamonu, Karabük park-bahçe, araç ve yaya alt-üst geçitler, meydan, bulvar, cadde, sokak vb. aydınlatma armatürleri kontrol amaçlı yanar halde olacaktır.” 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM