• DOLAR
  $1.384,76
 • EURO
  $0,4783
 • ALTIN
  $20.128,33
 • BIST
  $54,67
ÇANKIRI İHH: İyiliğiniz sizi bekliyor!

ÇANKIRI İHH: İyiliğiniz sizi bekliyor!

Çankırı İHH Yetim Dayanışma Günlerinde Geliri Yetim Çalışmalarında kullanılmak  üzere “Hayır Çarşısı” açıyor. İHH İnsani Yardım Vakfı, bu yıl 2011 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği Yetim Dayanışma Günleri’nin 9’uncusunu  düzenleyecek. YETİMLER İÇİN 537 PROJE Yetim Dayanışma Günleri (YDG) kapsamında eğitimden sağlığa, sosyal destek çalışmalarından acil yardımlara, kültürel aktivitelerden mesleki eğitim ve […]

Çankırı İHH Yetim Dayanışma Günlerinde Geliri Yetim Çalışmalarında kullanılmak  üzere “Hayır Çarşısı” açıyor.

İHH İnsani Yardım Vakfı, bu yıl 2011 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği Yetim Dayanışma Günleri’nin 9’uncusunu  düzenleyecek.

YETİMLER İÇİN 537 PROJE
Yetim Dayanışma Günleri (YDG) kapsamında eğitimden sağlığa, sosyal destek çalışmalarından acil yardımlara, kültürel aktivitelerden mesleki eğitim ve kalkındırma projelerine kadar, yetimler için 607 proje hayata geçirilecek.
Hali hazırda 15 bin’i Türkiye’de olmak üzere dünyada yaklaşık 95 bin yetimi sürekli olarak destekleyen İHH İnsani Yardım Vakfı, Bu yıl dokuzuncusunu düzenleyeceği 2019 Yetim Dayanışma Günleri’nde çocuklarımızın yüzlerini güldürebilmek ve hayrı yeryüzüne yayabilmek için Türkiye ile birlikte 33 ülkede 607 proje hazırladı.

Hayır Çarşısı 13-17 Kasım Tarihleri arasında Kucaklama Taşı Mevkinde Eski İŞKUR Binasında ( Serdaroğlu Aprt.) 4 gün süreyle açık olacaktır.

HaydiYetimler için düşelim yollara, varalım yanlarına, dertlerine ortak olalım, kardeşliğimizi çoğaltalım diyen tüm iyilik elçilerini 13 Kasım Çarşamba başlayacak olan gün  Hayır Çarşımıza bekliyoruz.

#YetimGülerseDünyaGüler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM