• DOLAR
  $2.541,5300
 • EURO
  $0,6112
 • ALTIN
  $37.890,6400
 • BIST
  $109,8000
Çivitçioğlundan “Baraj kayboldu” diyen Kılıçdaroğluna cevap

Çivitçioğlundan “Baraj kayboldu” diyen Kılıçdaroğluna cevap


Çankırı’nın en büyük projelerinden Kurşunlu Devrez Kızlaryolu Barajı hakkında ağır iddialarda bulunan Kılıçdaroğlu, “ne baraj var ne temeli” diyerek, barajın kaybolduğunu iddia etmişti.

Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine cevap Apkarti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlundan geldi.

Çivitçioğlu TBMM’de yaptığı açıklamada “Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez” dedi.

Çivitçioğlu açıklamasında ayrıca “Ok yönünü şaşırmıştır ! Çankırı’dan size malzeme çıkmaz Sayın Kılıçdaroğlu… Çankırı halkı kapısına kimin topuk sesiyle kimin gönül sesiyle geldiğini bilir. Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez. Biz icraatlerle hizmet siyasetimize, siz ise boş laf siyasetine devam edin. Şunu da iyi bilin ! Cumhur ittifakının sımsıkı olduğu Çankırı‘dan size de malzeme çıkmaz” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan sonra bir baraj sorusu da her fırsatta CHP’nin ipi ile kuyuya inen Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’dan geldi. Karaduman, 3 yıl önce 450 milyon TL’ye mal olacağı söylenip temel atma töreni yapılan kayıp Çankırı Devrez Barajı’nın nerede olduğunu Pakdemirli’ye sordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Sayın millet vekilimize de şu soruları sormak gerek ozaman.sayin bekir pakdemirli bakanımız heryeri gezdide neden cankiri belediye ziyaretini iptal etti.sizde bu tertemiz saf insanların Duygu ve sevinçleriyle alay edercesine milletin gözünün içine baka baka konuşuyosunuz. Geçen yıl cenaze otobüsü devrildiğinde bile otobüs yolda yatarken aynı güzergâh ta bir km ötede herkes can derdindeyken jandarmanın Yol kesip ehliyet ruhsat ve kimlik sorması cankıridan başka hiç bir ilde veya ilçede olmayacağını siz bizden daha iyi biliyorsunuz.Birakin bu milletin duygulariyla düşünceleriyle daha fazla oynamayı. Sizlerden söz değil icraat bekliyoruz..teşekkür ederim saygılarımla..

 2. Sayın vekilimize sormak isterim çankırı ya yapılan hizmetler verilen değerler karşısında neden sürekli göç veriyoruz millet vekili sayımız 4 den 3 e 3den 2 ye düştü korkarımki 1 e düşecek kendinizi kandırabilirsiniz seçmenide ikna edebilirsiniz ancak bu dünyanın ahiretide var ne olur laf değil çankırıya hizmet edin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-12-05 16:34:14
2021-01-19 12:36:15
Hasan Uğurlu yazdı... "Bir radyo yazısı" - Çankırı Gündem: […] Yazının devamı >>> […]
2020-12-13 21:20:15
Hasan Uğurlu yazdı... "Bir radyo yazısı" - Yaran Haber Çankırıdan Haberler: […] Yazının devamı >>> […]
2020-12-13 17:30:50