• DOLAR
  $1.384,76
 • EURO
  $0,4783
 • ALTIN
  $20.128,33
 • BIST
  $54,67
Çivitçioğlundan “Baraj kayboldu” diyen Kılıçdaroğluna cevap

Çivitçioğlundan “Baraj kayboldu” diyen Kılıçdaroğluna cevap

Çankırı’nın en büyük projelerinden Kurşunlu Devrez Kızlaryolu Barajı hakkında ağır iddialarda bulunan Kılıçdaroğlu, “ne baraj var ne temeli” diyerek, barajın kaybolduğunu iddia etmişti. Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine cevap Apkarti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlundan geldi. Çivitçioğlu TBMM’de yaptığı açıklamada “Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez” dedi. Çivitçioğlu açıklamasında ayrıca “Ok yönünü şaşırmıştır ! Çankırı’dan size malzeme […]

Çankırı’nın en büyük projelerinden Kurşunlu Devrez Kızlaryolu Barajı hakkında ağır iddialarda bulunan Kılıçdaroğlu, “ne baraj var ne temeli” diyerek, barajın kaybolduğunu iddia etmişti.

Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine cevap Apkarti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlundan geldi.

Çivitçioğlu TBMM’de yaptığı açıklamada “Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez” dedi.

Çivitçioğlu açıklamasında ayrıca “Ok yönünü şaşırmıştır ! Çankırı’dan size malzeme çıkmaz Sayın Kılıçdaroğlu… Çankırı halkı kapısına kimin topuk sesiyle kimin gönül sesiyle geldiğini bilir. Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez. Biz icraatlerle hizmet siyasetimize, siz ise boş laf siyasetine devam edin. Şunu da iyi bilin ! Cumhur ittifakının sımsıkı olduğu Çankırı‘dan size de malzeme çıkmaz” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan sonra bir baraj sorusu da her fırsatta CHP’nin ipi ile kuyuya inen Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’dan geldi. Karaduman, 3 yıl önce 450 milyon TL’ye mal olacağı söylenip temel atma töreni yapılan kayıp Çankırı Devrez Barajı’nın nerede olduğunu Pakdemirli’ye sordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM