Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. YaranHaber
Fransa - Ligue 1
21:30
Rodez Aveyron Football
21:30
Paris FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
17:00
FC Alsbach
17:00
Eintracht Frankfurt
20:00
VfL Juchen Garzweiler
20:00
Borussia Monchengladbach
Hollanda - Eredivisie
21:00
NAC Breda
21:00
FC Emmen
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
04:00
Ifira Black Bird
1 : 2
AS Magenta
İtalya - Serie B
21:30
US Catanzaro
21:30
US Cremonese
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
21:30
Calcio Catania
21:30
US Avellino
21:30
LR Vicenza
21:30
Calcio Padova
21:30
Juventus Next Gen
21:30
Carrarese Calcio
21:30
Benevento Calcio
21:30
ASD Torres Sassari
Suudi Arabistan - 1.Lig
17:55
Al Bukiryah
17:55
AL Jandal
19:00
Al Taraji
19:00
Al-Qaisumah
19:10
Jeddah Club
19:10
Al-Ain FC (SA)
19:20
Al-Najma
19:20
Al-Faisaly FC
21:00
Al-Orobah
21:00
Al-Jabalain
21:00
AL Adalh FC
21:00
Ohod Medina
21:00
Al-Batin
21:00
AL Arabi (SA)
21:00
Al Safa SC (SA)
21:00
Al-Kholood
ABD - ABD NPSL
02:00
Greater Lowell Rough Diamonds
02:00
FC Frederick
02:30
Atlantic City FC
1 : 2
FC Monmouth
ABD - USL Lig 2
02:00
Florida Elite Sa
1 : 1
The Villages
02:30
Tennessee SC
2 : 0
Birmingham Legion FC 2
ABD - USL W Ligi
02:00
Indy Eleven
02:00
Kings Hammer FC
03:00
Cedar Stars Academy
03:00
Manhattan SC
21:00
Southern Soccer Academy
21:00
Asheville City SC
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Banfield
21:00
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
21:00
Rosario Central Reserve
21:00
San Lorenzo de Almagro Res.
23:00
Independiente Reserve
23:00
Estudiantes de LP Reserve
Arjantin - Primera C
21:30
Club Mercedes
21:30
CA Puerto Nuevo
21:30
Deportivo Paraguayo
21:30
Defensores de Cambaceres
Arjantin - Primera Nacional
03:10
San Martin de Tucuman
2 : 0
CA Patronato Parana
03:30
Mitre Santiago Del Estero
1 : 0
CA Brown de Adrogue
22:05
Nueva Chicago
22:05
Ferro Carril Oeste
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
CA San Lorenzo Almagro
1 : 1
Atletico Lanus
01:00
Estudiantes de La Plata
2 : 0
Deportivo Riestra AFBC
03:15
CA Rosario Central
1 : 1
CA Tigre
03:15
Racing Club Avellaneda
3 : 0
Argentinos Juniors
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Broadmeadow Magic FC
13:00
Maitland FC
Avusturya - Bundesliga
20:00
Wolfsberger AC
20:00
FK Austria Wien
BAE - Arap Körfez Ligi
17:10
Al-Nasr Dubai CSC
17:10
Ajman Club
18:00
Hatta SC
18:00
Al Jazira (Uae)
18:00
Al Wahda FC (Uae)
18:00
Khor Fakkan Club
18:00
Al Ain FC
18:00
AL Bataeh (UAE)
18:00
Ittihad Kalba FC
18:00
Baniyas Club
18:00
Al-Wasl FC
18:00
Shabab Al Ahli Dubai Club
18:00
Ajman Club
18:00
Sharjah FC
18:00
Emirates Club
18:00
Al-Nasr Dubai CSC
20:00
Ittihad Kalba FC
20:00
Al-Wasl FC
20:00
Shabab Al Ahli Dubai Club
20:00
Baniyas Club
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
16:45
Isloch
16:45
FC Minsk
18:45
FC Slutsk
18:45
Neman Grodno
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Royal Pari FC
0 : 2
Always Ready
22:00
Real Santa Cruz
22:00
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Botsvana - Premier Lig
16:00
Police Xi
16:00
Nico United
Brezilya - Brasileiro Serie D
02:15
Trem AP
2 : 1
EC Humaita AC
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Guarani FC SP
1 : 2
America FC MG
23:00
Chapecoense SC
23:00
AA Ponte Preta SP
Brezilya - Brasilero Serie A
02:00
Sao Paulo FC SP
02:00
Cruzeiro EC MG
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
02:00
Sao Paulo FC SP
2 : 1
CR Flamengo RJ
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Athletic Club Sjdr MG
1 : 0
AA Aparecidense GO
02:00
Floresta EC CE
0 : 2
Figueirense FC SC
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
01:00
Gremio Anapolis GG
1 : 2
Inhumas EC GO
Brezilya - Mineiro, Modulo II
02:00
EC Mamore MG
0 : 0
AA Caldense MG
Brezilya - Paulista, Kadınlar
21:00
Sao Jose EC SP
21:00
Red Bull Bragantino SP
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
20:00
Santos FC SP
20:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
20:00
SC Internacional RS
20:00
Botafogo FR RJ
21:00
EC Bahia BA
21:00
SE Palmeiras SP
Bulgaristan - Parva Liga
16:30
SFC Etar Veliko Tarnovo
0 : 0
POFC Botev Vratsa
18:45
PFK Beroe Stara Zagora
18:45
FC Lokomotiv 1929 Sofia
21:00
PFC Pirin Blagoevgrad
21:00
FK Hebar Pazardzhik
Çekya - MSFL
18:30
FC Zlinsko
18:30
1.BFK Frydlant nad Ostravici
Cezayir - Lig 1
21:00
MC Oran
21:00
USM Alger
Çin - Çin Süper Ligi
14:00
Meizhou Hakka FC
0 : 0
Shenzhen Peng City
14:35
Zhejiang Professional
3 : 1
Wuhan Three Towns FC
14:35
Henan
1 : 2
Shanghai Shenhua
14:35
Qingdao Hainiu FC
1 : 1
Beijing Guoan
15:00
Nantong Zhiyun FC
0 : 1
Cangzhou Mighty Lions
15:00
Tianjin Jinmen Tiger
1 : 0
Shandong Taishan FC
Danimarka - Süperlig
20:00
AGF Aarhus
20:00
FC Copenhagen
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
CD Tecnico Universitario
1 : 0
Orense SC
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Onor
16:00
FC Urartu Yerevan 2
16:00
FC Mika Yerevan
16:00
FC Ararat Yerevan 2
16:00
FC Nikarm
16:00
FC Alashkert Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Pyunik Yerevan
16:00
FC Noah Yerevan
19:00
FC Ararat-Armenia
19:00
FC Shirak Gyumri
Estonya - Premium Liiga
19:00
Flora Tallinn
19:00
Kuressaare
Faroe Adaları - Premier Lig
21:00
Skala IF
21:00
KI Klaksvik
Finlandiya - Ykkonen
18:30
HJK Klubi 04
18:30
JJK Jyvaskyla
Güney Afrika - Premiership
20:30
TS Galaxy FC
20:30
Mamelodi Sundowns
İran - Pro Ligi
19:15
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
19:15
Havadar SC
19:15
Persepolis FC
19:15
Esteghlal Khuzestan FC
19:15
FC Nassaji Mazandaran
19:15
Esteghlal FC
19:15
Foolad Khuzestan FC
19:15
Zob Ahan Esfahan FC
19:15
Sanat Naft Abadan FC
19:15
Shams Azar Qazvin
19:15
Gol Gohar Sirjan FC
19:15
Aluminium Arak
19:15
Malavan Bandar Anzali FC
19:15
Mes Rafsanjan FC
19:15
Paykan Fc
19:15
Tractor Sport Club
İsrail - Premier Lig
20:30
Maccabi Bney Reine
20:30
Bnei Sakhnin FC
20:30
Hapoel Haifa FC
20:30
Maccabi Tel Aviv FC
20:30
Hapoel Beer Sheva FC
20:30
Maccabi Haifa FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
IFK Goteborg
20:00
Mjallby AIF
İsveç - İsveç Kupası
20:00
IFK Skovde FK
20:00
IK Tord
İsviçre - Süper Lig
21:30
FC Basel 1893
21:30
Yverdon Sport
21:30
Lausanne-Sport
21:30
Grasshoppers Club Zurich
21:30
FC Luzern
21:30
FC Stade Ouchy
İzlanda - 1st deild
22:15
Keflavik IF
22:15
Afturelding
İzlanda - Besta deild
22:15
HK Kopavogur
22:15
Valur Reykjavik
22:15
Breidablik Kopavogur
22:15
Stjarnan Gardabae
22:15
Fram Reykjavik
22:15
IA Akranes
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
Millonarios FC
3 : 1
CD La Equidad
02:00
Asociacion Deportivo Cali
1 : 0
Asociacion Deportivo Pasto
Kolombiya - Primera B
04:05
Tigres FC
0 : 1
CD Atletico Huila
23:30
Cucuta Deportivo FC
23:30
Deportes Quindio
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30
Jeonnam Dragons
1 : 1
Cheongju FC
13:30
Chungnam Asan FC
1 : 0
Suwon Bluewings
13:30
Seoul E-Land FC
1 : 1
Bucheon FC 1995
Kosta Rika - Primera Division, Women
04:00
Saprissa
4 : 1
Sporting FC
Kuveyt - Emir Kupası
19:15
Al-Salmiya SC
19:15
Qadsia SC
Letonya - Virsliga
18:00
FK Metta / LU
18:00
FK Tukums 2000/TSS
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:00
CF Tigres UANL
1 : 0
Club America
06:00
CF Pachuca
2 : 4
CF Monterrey
Mısır - Premier Lig
16:00
Baladiyyat Al Mehalla
1 : 0
El Daklyeh
19:00
El Gouna Fc
19:00
Talaea El Gaish
19:00
Ceramica Cleopatra
19:00
National Bank Of Egypt SC
Norveç - 1. Division
20:00
Moss FK
20:00
IK Start
Norveç - 2. Lig Grup 1
19:00
Lysekloster
19:00
SK Brann 2
20:00
Vard Haugesund
20:00
Viking (A)
Norveç - 3. Küme Grup 2
17:00
Odds BK II
17:00
Sandnes ULF 2
Norveç - 3. Küme Grup 3
19:00
Skeid Fotball 2
19:00
Sarpsborg 08 2
20:00
Mjoendalen 2
20:00
KFUM 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
15:15
Rosenborg 2
15:15
Stromsgodset 2
19:00
Stabaek IF 2
19:00
Lillestrom (A)
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
Molde (A)
19:00
Kristiansund BK 2
Norveç - 3. Küme Grup 6
20:00
Sprint/Jeloey SK
20:00
Ham Kam (A)
Özbekistan - PFL
17:00
FC Bunyodkor
17:00
Lokomotif Tashkent
Paraguay - 2.Lig
00:00
Resistencia FC
2 : 1
Rubio Nu
02:30
Independiente Campo Grande
1 : 0
Deportivo Santani
21:30
CD Recoleta
21:30
CA 3 de Febrero CDE
21:30
CA Tembetary
21:30
Encarnacion FC
Peru - Liga 1
04:00
CS Cienciano
0 : 0
Universitario de Deportes
Şili - Premier Lig
01:00
Union Espanola
01:00
Deportes Union La Calera
01:00
Cobresal
2 : 3
Coquimbo Unido
03:30
Audax Italiano
03:30
Huachipato
03:30
Huachipato
0 : 1
Audax Italiano
Şili - Primera B
03:30
Deportes Limache
1 : 3
San Marcos de Arica
Sırbistan - LAV Kupası
21:15
FK Crvena Zvezda Belgrade
21:15
FK Vojvodina Novi Sad
Slovakya - Superliga
18:30
FC Petrzalka
18:30
MFK Zemplin Michalovce
Slovakya - U19 1. Liga
18:30
FC Petrzalka
18:30
MFK Zemplin Michalovce
18:30
Slovan Bratislava
18:30
FC Vion Zlate Moravce Vrable
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt Tanzania
16:00
Azam FC
16:00
Kagera Sugar
16:00
Coastal Union FC
19:00
Simba SC
19:00
Geita Gold FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası