• DOLAR
  $1.183,22
 • EURO
  $0,3308
 • ALTIN
  $20.470,26
 • BIST
  $50,35
Gültekin “Aynı sofrada buluşmaya az kaldı”

Gültekin “Aynı sofrada buluşmaya az kaldı”

İvedik OSB Başkanı Çankırılı hemşerimiz Hasan Gültekin, Kurban Bayramı münasebetiyle yaptığı açıklamalarda, birlik ve beraberliğin bir harç gibi tüm halkı diri tutacağına vurgu yaptı. Gültekin, “Bu musibetin üstesinden üreterek geleceğiz” dedi. Ankara’nın istihdam üssü İvedik OSB’nin Başkanı Hasan Gültekin, Kurban Bayramı dolayısıyla paylaştığı mesajlarda birlik ve beraberlik duygularının altını çizdi. Günlük yaşantının ve sağlığın yanı […]

İvedik OSB Başkanı Çankırılı hemşerimiz Hasan Gültekin, Kurban Bayramı münasebetiyle yaptığı açıklamalarda, birlik ve beraberliğin bir harç gibi tüm halkı diri tutacağına vurgu yaptı. Gültekin, “Bu musibetin üstesinden üreterek geleceğiz” dedi.

Ankara’nın istihdam üssü İvedik OSB’nin Başkanı Hasan Gültekin, Kurban Bayramı dolayısıyla paylaştığı mesajlarda birlik ve beraberlik duygularının altını çizdi.

Günlük yaşantının ve sağlığın yanı sıra sanayinin ve ekonominin de dengesini sarsan Koronavirüs (Covid-19)’ün etkilerinin gün geçtikçe arkada bırakıldığını söyleyen Hasan Gültekin, “Sanayiciler olarak devletimizin ve milletimizin arkasında durmaya ve üretim kararlılığımızla bu zorlu günleri atlatmaya hazırız.  Güzel günler çok yakın” diye konuştu.

CANLA BAŞLA ÇALIŞTILAR
Türkiye’nin salgınla mücadelede gurur veren bir mücadele ortaya koyduğunu ve her sektörün görev bilinciyle ihtiyaç duyulan ne varsa üretmek için canla başla mesai yaptığını söyleyen Hasan Gültekin, “Bu görünmez düşmanı ve benzersiz imtihanı bileğimizin ve aklımızın gücü ile yeneceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu

UMUTLAR YEŞERMELİ
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de insanların bir süredir kalabalık masalarda hep birlikte oturamadıklarını söyleyen İvedik OSB Başkanı Hasan Gültekin, “Bu bayram pandemiden dolayı aynı sofralarda oturamasak da, bu durum kısa bir süre sonra Allah’ın izniyle atlatılacak. Geleceğimize dair umutlarımız her geçen gün yeşermeli” şeklinde konuştu.

TEŞVİKLE BESLENMELİ
Huzur, birlik, bütünlük ve kardeşlik duyguları içerisinden geçirilecek bir bayram temennisinde bulunan Gültekin, “Barış ve üretim ikliminin sürmesi, ülkemizin bu kaos dönemine rağmen kalkınmasını kolaylaştıracaktır” ifadelerine yer verdi. Sanayi üretiminin teşviklerle beslenmesi gerektiğine vurgu yapan Hasan Gültekin, “İleri teknolojiye, AR-GE’ye, nitelikli tasarıma, girişimciliğe ve ihracata dönük faaliyetler devletimiz tarafından desteklendikçe, sanayicimiz de daha sıkı çalışmak için kollarında derman bulacaktır” açıklamalarında bulundu.

Gültekin son olarak, mübarek Kurban Bayramı’nın Türkiye’ye ve tüm dünyaya barış, huzur ve en önemlisi sağlık getirmesi temennisinde bulundu.

Haber: Sanayi Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM