• DOLAR
  $2.004,59
 • EURO
  $0,4168
 • ALTIN
  $29.898,37
 • BIST
  $70,8
İŞKUR yayınladı… 50 bin işçi alımı yapılacak!

İŞKUR yayınladı… 50 bin işçi alımı yapılacak!

İŞKUR kendi sayfası üzerinden yeni kamu ve özel kurumların yeni iş ilanlarını yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre, kamu kurumlarında ve özel sektörde daimi-geçici olarak istihdam edilmek üzere vasıflı-vasıfsız toplam 50 bin işçi alımı yapılacak. Tüm alım başvuruları İŞKUR sayfası üzerinden online yapılacak olup, en fazla hangi mesleklerden memur-işçi alımı yapılacağına dair detaylar aşağıda verilmiştir. İŞKUR, normalleşme […]

İŞKUR kendi sayfası üzerinden yeni kamu ve özel kurumların yeni iş ilanlarını yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre, kamu kurumlarında ve özel sektörde daimi-geçici olarak istihdam edilmek üzere vasıflı-vasıfsız toplam 50 bin işçi alımı yapılacak. Tüm alım başvuruları İŞKUR sayfası üzerinden online yapılacak olup, en fazla hangi mesleklerden memur-işçi alımı yapılacağına dair detaylar aşağıda verilmiştir.

İŞKUR, normalleşme sürecinin başlaması ile kamu ve özel kurumların personel ihtiyaçlarının arttığını açıkladı.

Bu anlamda Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), 21 Haziran ile 10 Temmuz 2020 tarihleri arasında toplam 50 bin 628 işçi alımı yapılacağına dair yeni iş ilanları yayınladı. Kamu kurum ve kuruluşlarına ait toplam 110 iş ilanı olduğunu belirten İŞKUR, açık iş ilanları kategorisinde 20 bin den fazla özel şirketin, farklı meslek guruplarından ve farklı öğrenim şartlarından işçi aradıklarını duyurdu.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?
Tüm ilanların başvuruları, İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapılıyor. Bunun için adayların sisteme e-devlet şifreleri ile giriş yapmaları gerekiyor. Online başvurular için her adayın öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekiyor. Eğer İŞKUR’a kaydınız yoksa buraya TIKLAYABİLİR ve hemen kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM