Turkiye - Süper Lig
19:00Galatasaray 19:00Fenerbahçe Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Konfederasyon Kupası
20:00Zamalek SC 20:00Rs Berkane İngiltere - Lig 2
15:00Crawley Town 2 : 0Crewe Alexandra İtalya - Serie D, H Grubu
19:00Martina Franca 19:00AC Nardo İtalya - Serie D,A Grubu
17:00Chisola Calcio 17:00Vado Fc İtalya - Serie D,B Grubu
17:00Desenzano Calvina 17:00ASD Varesina Calcio İtalya - Serie D,C Grubu
17:00Bassano 17:00Acd Campodarsego Calcio İtalya - Serie D,D Grubu
17:00Ravenna 17:00US Corticella İtalya - Serie D,E Grubu
21:30Grosseto 21:30Tau Calcio Altopascio İtalya - Serie D,F Grubu
17:00L’Aquila Calcio 1927 17:00SS Sambenedettese Calcio İtalya - Serie D,G Grubu
17:00Romana FC 17:00ASD Cassino Calcio 1924 İtalya - Serie D,I Grubu
17:00Siracusa 17:00Fenice Amaranto İtalya - Supercoppa di Lega di Pr
18:45Cesena 18:45Juve Stabia Portekiz - U19 Şampiyonası
17:00Vitoria Setubal 17:00SC Lusitania Angra U19 Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
13:00FC Krylia Sovetov Samara-2 2 : 2FC Nizhniy Novgorod-2 Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
12:00TSG Hoffenheim 4 : 0Borussia Mönchengladbach Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
16:30FC St. Pauli II 0 : 2Hannover 96 (A) Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
15:00VfL Halle 1896 15:00SC Freital Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
15:00Rostocker FC 15:00SV Sparta Lichtenberg Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00Turkspor Dortmund 2000 4 : 2Wattenscheid 09 Andorra - İkinci Lig
15:00Atletic Club Escaldes B 15:00UE Santa Coloma B Austria Amateur - Regionalliga Batı
16:30SCR Altach II 16:30Schwaz Avustralya - NPL,Victoria
09:00Heidelberg United 1 : 1Altona Magic SC Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00Melbourne Victory 1 : 2Northcote City Azerbaycan - Premier Lig
15:00Gabala FK 2 : 0ARAZ NAKCHIVAN PFK Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
20:00Dinamo Minsk 20:00Shakhter Soligorsk Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
18:00NK TOSK Tesanj 18:00Bratstvo Gracanica Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
18:30FK BSK BANJA LUKA 18:30FK Kozara Gradiska Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00Resende RJ 21:00Americano FC RJ Brezilya - U20 Paulista
16:00Sao Paulo FC SP 2 : 0Oeste FC SP Bulgaristan - Parva Liga
20:30PFC Cherno More Varna 20:30PFC Ludogorets 1945 Razgrad Çekya - 1. Lig, Kadınlar
15:001. FC Slovacko 2 : 2FC Slovan Liberec Çekya - MSFL
11:30FC Fastav Zlin B 2 : 2SK Unicov Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00Thisted FC 1 : 0HIK Hellerup Danimarka - Süperlig
15:00Odense Boldklub 2 : 0Randers FC Danimarka Amatör - Danmarksserien
16:00Aalborg (A) 16:00Fjordager IF El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
23:00CD Fas 23:00CD Platense El Salvador - Segunda Division
00:00CD. Cacahuatique 4 : 1Corinto FC Endonezya - Liga 1
15:00Borneo Samarinda 2 : 3Madura United Ermenistan - Premier Lig
16:00FC West Armenia 3 : 2FC BKMA Yerevan Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
14:00PK-35 Helsinki 1 : 5Hps Finlandiya - Ykkonen
16:30Oulun Luistinseura 16:30PK Keski-Uusimaa Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
23:30CSD Municipal 23:30Deportivo Mixco İngiltere Amator - Premier Lig 2
14:00Tottenham Hotspur FC 14:00Chelsea FC İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
21:00UD Ourense 21:00Arosa SC İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
14:00UD Las Palmas Atletico 14:00CD Union Sur Yaiza İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
20:00UD Caravaca 20:00CD Cieza İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
19:00CF Vimenor 19:00CD Laredo İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
19:00CD Utiel 19:00FC Jove Espanol San Vicente İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
19:00Cultural Deportiva Leonesa B 19:00Atletico Tordesillas İsrail - Premier Lig
20:00Hapoel Petah Tikva FC 20:00Maccabi Netanya FC İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
15:00Lidkopings FK 15:00Saffle SK İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
17:00Viggbyholms IK FF 17:00Kungsangens IF İsveç - 2. Lig, Norrland
14:00Bergnasets AIK :Umea FC Akademi İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
15:00Bergdalens IK 15:00BK Astrio İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
17:00Servette FC Chenois 17:00Young Boys Bern İzlanda - 3. deild
20:00Magni 20:00KV Vesturbaer Jamaika - Premiyer Lig
23:00Waterhouse FC 23:00Arnett Gardens FC Kanada - Kanada Premier Lig
02:00Cavalry FC 2 : 2York United FC Katar - Amir Kupası
19:00Qatar SC 19:00Al-Gharafa SC Kolombiya - Liga Femenina
23:00Csdc de Pereira 23:00Independiente Santa Fe Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
20:00Adr Jicaral 20:00AD Municipal Santa Ana Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00Herediano 1 : 0LD Alajuelense Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
03:00Atlante FC 0 : 0Cancun FC Meksika - Liga MX, Kapanış
05:00CF America 1 : 0Guadalajara Chivas Meksika - U23 Liga MX
19:00Necaxa U23 19:00CF Pachuca U23 Nikaragua - Premier Lig
04:00Diriangen FC 2 : 0Real Esteli FC Polonya - III Liga, Grup 2
18:00Blekitni Stargard 18:00OKS Swit Skolwin Szczecin Polonya - III Liga, Grup 3
13:00Slask II Wroclaw 3 : 0Rakow II Czestochowa Polonya - Puchar Polski, Women
14:00GKS Katowice 14:00WKS Slask Wroclaw Singapur - Premier Lig
13:00Tanjong Pagar United FC 0 : 5Balestier Khalsa FC Slovakya - U19 1. Liga
12:00AS Trencin 7 : 1FC DAC 1904 Dunajska Streda Venezuela - Premier Lig
03:00Metropolitanos FC 5 : 2UCV FC Yeni Zelanda - Ulusal Lig
03:30Nelson Suburbs FC 4 : 2Ferrymead Bays