• DOLAR
  $1.972,62
 • EURO
  $0,4124
 • ALTIN
  $29.365,73
 • BIST
  $70,2
Muhtarlardan Başkan Esen’e Anlamlı Ziyaret

Muhtarlardan Başkan Esen’e Anlamlı Ziyaret

Çankırı merkez Mahalle Muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Muhtarlar Gününde makamında Çankırı merkez mahalle muhtarlarını kabul eden Başkan Esen, Muhtarların Gününü kutladı. Esen, yerel yönetimlerin halka en yakın halkasının muhtarlar olduğunu söyledi. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen görüşmede merkez Mahalle Muhtarları hizmetlerinden ve desteklerinden dolayı […]

Çankırı merkez Mahalle Muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Gününde makamında Çankırı merkez mahalle muhtarlarını kabul eden Başkan Esen, Muhtarların Gününü kutladı. Esen, yerel yönetimlerin halka en yakın halkasının muhtarlar olduğunu söyledi.

Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen görüşmede merkez Mahalle Muhtarları hizmetlerinden ve desteklerinden dolayı Başkan Esen’e teşekkür etti.

İstişare halinde Çankırı’yı daha ileri noktalara taşıyacaklarını belirten Esen, ‘’Ben Belediye’nin temsilcisi olarak hizmetlerimi gerçekleştiriyorum. Bizleri de halk seçti, ama her bir vatandaşımız ile aramızda köprü olan, istek ve önerilere ulaşmada bizlere hız kazandıran ise mahalli yönetimlerimizin en güçlü parçası muhtarlarımızdır. Bölgeyi ve bölge insanını herkesten daha iyi tanıması gereken muhtarlarımızdır. Şehrimizin birçok noktasında hizmetlerimiz devam ederken en çok istişare ettiğimiz yine muhtarlarımızdır. Doğrumuzun yanında olduğunuz, eksiğimizi de bildirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Sorunların çözümü ve hizmetlerin halka ulaşmasında birlik içinde çalışmamız, halkımıza hizmet olarak yansımaktadır. Bu birlikteliğe ve ortak akıl hareketine devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Esen’e çiçeği ise Çankırı’nın ilk ve tek kadın muhtarı Cemile Eskisucu takdim etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM