• DOLAR
  $1.183,18
 • EURO
  $0,3293
 • ALTIN
  $20.396,61
 • BIST
  $50,1
Müjde! Çankırı – Ankara arası Raybüs seferleri başlıyor

Müjde! Çankırı – Ankara arası Raybüs seferleri başlıyor

İlgili Cumhurbaşkanlığı Kararının Resmi Gazetede yayımlanmasının ardından ray ve sinyalizasyon çalışmaları tamamlanan Ankara-Çankırı-Karabük hattı Raybüs seferleri başlıyor. Ankara’ya yakınlığı ile Karayolu ulaşımında yoğun bir trafiğe sahip olan Çankırı Raybüs seferleri ile ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak. 8 Nisanda Ankara Çankırı Karabük hattı yolcu taşımaya başlanması için Cumhurbaşkanlığı kararı resmi gazetede yayınlanmıştı. Ray ve sinyalizasyon çalışmaları tamamlanan […]

İlgili Cumhurbaşkanlığı Kararının Resmi Gazetede yayımlanmasının ardından ray ve sinyalizasyon çalışmaları tamamlanan Ankara-Çankırı-Karabük hattı Raybüs seferleri başlıyor.

Ankara’ya yakınlığı ile Karayolu ulaşımında yoğun bir trafiğe sahip olan Çankırı Raybüs seferleri ile ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak.

8 Nisanda Ankara Çankırı Karabük hattı yolcu taşımaya başlanması için Cumhurbaşkanlığı kararı resmi gazetede yayınlanmıştı.

Ray ve sinyalizasyon çalışmaları tamamlanan Ankara-Çankırı-Karabük hattı Raybüs seferleri başlıyor.

12 Nisan’da YaranHaber’de yayınlamıştık.
Çankırılı hemşerimiz Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız twitter hesabından 11 Nisan’da tren seferlerinin başlayacağını duyurmuştu.

Zeynep Yıldız twitter hesabından “Karaelmas Treni yolcu taşımaya başlıyor! Pandemi bitince, Kızılırmak kenarında seyrederken, sakin sakin kitap okuma hayali kurmaya başlayabiliriz! Kalecik’e, Çankırı’ya, Karabük’e hayırlı olsun” açıklamasını yapmıştı.

 

12 Nisan tarihli “Karaelmas yeniden sefere başlıyor” haberimiz

Karaelmas yeniden sefere başlıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM