• DOLAR
  $2.004,73
 • EURO
  $0,4172
 • ALTIN
  $29.885,72
 • BIST
  $70,7
Sağlık Bakanlığı: İtibar Etmeyiniz

Sağlık Bakanlığı: İtibar Etmeyiniz

Sağlık Bakanlığı’ndan koronavirüs aşısı konusunda vatandaşlara uyarı geldi. Bakanlık, aşıyla ilgili gelen çağrı ve mesajlara itibar edilmemesi konusunda uyardı. Sağlık Bakanlığı, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı. Bakanlık ‘’Covid-19 aşı uygulaması konusunda gelebilecek çağrı ve mesajlara itibar etmeyiniz’’ dedi. Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ‘’Sizi arayıp ‘Sağlık Bakanlığından arıyoruz, aşılama konusunda önceliklisiniz, kaydınızı oluşturalım’ diyerek […]

Sağlık Bakanlığı’ndan koronavirüs aşısı konusunda vatandaşlara uyarı geldi. Bakanlık, aşıyla ilgili gelen çağrı ve mesajlara itibar edilmemesi konusunda uyardı.

Sağlık Bakanlığı, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı. Bakanlık ‘’Covid-19 aşı uygulaması konusunda gelebilecek çağrı ve mesajlara itibar etmeyiniz’’ dedi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

‘’Sizi arayıp ‘Sağlık Bakanlığından arıyoruz, aşılama konusunda önceliklisiniz, kaydınızı oluşturalım’ diyerek kişisel bilgilerinizi isteyenlere adınızı ve adresinizi vermeyin veya telefonunuza gelebilecek ‘Aşı Randevu Oluşturma’ konulu mesajlara cevap vermeyin. Covid-19 aşı uygulaması konusunda gelebilecek çağrı ve mesajlara itibar etmeyiniz. Bu kişilerin amaçlarının dolandırıcılık olduğunu unutmayınız!

Covid-19 aşı uygulaması konusunda güncel ve güvenilir bilgiye Sağlık Bakanlığı internet siteleri ile sosyal medya hesaplarını takip ederek veya size en yakın sağlık kuruluşuna danışarak ulaşabilirsiniz.’’

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM