• DOLAR
  $1.937,12
 • EURO
  $0,3768
 • ALTIN
  $24.280,11
 • BIST
  $63,33
Siber Zekalara Vali Ayaz’dan Ödül

Siber Zekalara Vali Ayaz’dan Ödül

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Siber Farkındalık Ayı etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz aylarda ülke genelinde düzenlenen Siber Zekâ Bilgi Yarışması’nda Çankırı’dan iki öğrenci derece aldı. 1 milyondan fazla öğrencinin katıldığı yarışmaya Çankırı’dan de çok sayıda öğrenci katıldı. Yarışmada öğrencilere 10 soru yöneltildi. 10 sorunun tamamını en kısa sürede doğru olarak cevaplayan öğrenciler dereceye girmeye hak kazandı. Çankırı’dan […]

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Siber Farkındalık Ayı etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz aylarda ülke genelinde düzenlenen Siber Zekâ Bilgi Yarışması’nda Çankırı’dan iki öğrenci derece aldı.

1 milyondan fazla öğrencinin katıldığı yarışmaya Çankırı’dan de çok sayıda öğrenci katıldı. Yarışmada öğrencilere 10 soru yöneltildi. 10 sorunun tamamını en kısa sürede doğru olarak cevaplayan öğrenciler dereceye girmeye hak kazandı.

Çankırı’dan dereceye giren öğrencilere Çankırı Valisi Abdullah Ayaz tarafından ödül verildi.

Geçen hafta açıklanan yarışma sonuçlarına göre Çankırı’dan İstiklâl Yolu İlkokulu öğrencilerinden Zümra Suden Ata İlkokul kategorisinden, Mehmetçik Ortaokulu öğrencilerinden Ceylin Ulupınar ise Ortaokul kategorisinde dereceye girdi. Her iki öğrenci de yüzbinlerce kişinin katıldığı yarışmada ilk 100 kişi arasına girmeyi başardı.

Vali Abdullah Ayaz tarafından Valilik binasında aileleri ile birlikte kabul edilen öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Öğrencilerle sohbet eden Vali Ayaz, başarılarından dolayı öğrencileri kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM