• DOLAR
  $1.160,49
 • EURO
  $0,3266
 • ALTIN
  $20.574,45
 • BIST
  $50,83
Yılın Son Muhtarlar Toplantısı Korgun’da Yapıldı

Yılın Son Muhtarlar Toplantısı Korgun’da Yapıldı

Her ay bir ilçede gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantılarının 2019 yılı son toplantısı Korgun’da yapıldı. Muhtarların taleplerini dinlemek, hizmetlerin köy ve ilçelere daha iyi götürülebilmesi için gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısına Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Korgun Kaymakamı Göksel YÜKSEL, İl Emniyet Müdür Vekili Yüksel YAZICI, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Belediye Başkanı Hasan […]

Her ay bir ilçede gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantılarının 2019 yılı son toplantısı Korgun’da yapıldı.

Muhtarların taleplerini dinlemek, hizmetlerin köy ve ilçelere daha iyi götürülebilmesi için gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısına Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Korgun Kaymakamı Göksel YÜKSEL, İl Emniyet Müdür Vekili Yüksel YAZICI, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, daire amirleri, Korgun İl Genel Meclisi üyeleri ile Korgun’a bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantı açılışında konuşan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, 2019 yılının son toplantısını Korgun ilçemizde yaptıklarını ifade ederek, “Bu vesileyle sizlerle bir araya geldik. Bu şekilde İlçemizin ve köylerimizin taleplerini yerinde görmüş oluyoruz” dedi.

Vali AKTAŞ’ın konuşmasının ardından, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Korgun İlçe Müdürlüğünün, “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” konulu sunumu yapıldı.

Toplantı, yapılan istişarelerden sonra sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM