• DOLAR
  $1.319,09
 • EURO
  $0,4444
 • ALTIN
  $19.048,72
 • BIST
  $52,32
Akparti Teşkilatından ÇATSO’ya Ziyaret

Akparti Teşkilatından ÇATSO’ya Ziyaret

AK Parti Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti.  ​Akparti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Akparti İl Başkanı AbdulkadirÇelik ve Akparti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç Çankırı Ticaret Odasını  ziyaret etti. Çankırı ticareti ve sanayisi hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinin gerçekleştirildiği görüşmede Çankırı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, “Bu makamda kendimi temsil etmiyorum, […]

AK Parti Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti. 

​Akparti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Akparti İl Başkanı AbdulkadirÇelik ve Akparti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç Çankırı Ticaret Odasını  ziyaret etti.

Çankırı ticareti ve sanayisi hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinin gerçekleştirildiği görüşmede Çankırı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, “Bu makamda kendimi temsil etmiyorum, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası olarak 1950 üye firmamız bulunmaktadır, Bizler Yönetim Kurulu  ve Meclis olarak 1950 Üye Firmamızın ortaklarını, çalışanlarını ve onların ailelerini temsil ediyoruz. Toplamda 120 Bin Kişilik bir gruba hitap ediyoruz” açıklamasında bulunan Çelikten sözlerine , “Kurumlar arasında küslük yada kırgınlığın olmaması gerekir, Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları STK’lar ve Vekillerimizin hep birlikte aynı amaca Çankırı’ya Hizmet etme noktasında emin ve hep birlikte adımlar atması gerekmektedir. Ortak adım atılacak her noktada Çankırı Ticaret ve Sanayi Odasının her türlü iş birliğine hazırdır” dedi.

​“Zaman geçip gidiyor eser bırakalım” diyerek sözlerine başlayan AKP Milletvekili Salim Çivitçioğlu, “Her yeri geziyoruz, Köyleri, İlçeleri Kurumları STK’ları, Bu memleketin geleceği ve menfaati için hangi konulara yoğunlaşmamız gerektiği ve el birliği ile neler yapabiliriz bu konuları araştırıyoruz ve çözümler üretmeye çalışıyoruz. Çankırı’nın geleceği için Tüm Kurumların ortak paydada hareket etmek zorundayız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM