DOLAR32,6030% 0.39
EURO34,8042% 0.19
STERLIN40,5832% -0.04
FRANG35,8708% 0.74
ALTIN2.491,85% 0,30
BITCOIN2.126.7194.662

Av. Ali Yücel Yeniden Refah Partisi’nden Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Av. Ali Yücel Yeniden Refah Partisi’nden Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
reklam

Av. Ali Yücel, Yeniden Refah Partisi Kahta Belediye Başkanı Aday adaylığı başvurusunda bulundu.

featured

Av. Ali yücel, Yeniden Refah Partisi’nden Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Yeniden Refah Partisi Adıyaman il binasında başvuru dosyasını Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İsmail Demir’e teslim eden Av. Ali Yücel, Kahta Belediye Başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.

Önceki dönemlerde Kahta Dernekle Federasyonu Başkanlığını da yürüten Av. Ali Yücel Kahta’nın sorunlarını bildiğini belirterek, “Ben Kahta sevdalısı bir evladınız olarak Kahta’nın sorunlarını ve çözümlerini çok iyi biliyorum Bu anlamda Kahtamıza daha iyi bir hizmet için böyle hayırlı bir yola çıktım. İlçemizdeki gençlerimize yeni ve güzel bir gelecek sunmak, Kahtalı hemşerilerimizin en temel ihtiyacı olan hizmetleri vermek, Kahta’nın makus talihini değiştirerek sorunlarına çözüm bularak sizlere değerle halkımıza hizmet etmek için Yeniden Refah Partisinden Kahta Belediye başkanlığına aday adayı oldum.
Şimdiye kadar yaptığım siyasi ve sosyal alandaki çalışmalarım her zaman daha güzel yaşanılacak bir Kâhta’mız için olmuştur. Şimdi de büyük bir sorumluluk ve çalışma gerektiren bir göreve talip olarak sürdürmek niyetindeyim” dedi.

Av. Ali Yücel Yeniden Refah Partisi’nden Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.