• DOLAR
  $1.182,39
 • EURO
  $0,3307
 • ALTIN
  $20.515,07
 • BIST
  $50,19
Bakan Ziya Selçuk, Yâran Selamıyla Karşılandı

Bakan Ziya Selçuk, Yâran Selamıyla Karşılandı

Yeni eğitim ve öğretim yılının açılış kapsamında Çankırı’da bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Bakan Selçuk, Belediye Binası önünde Yâran selamı ile karşılandı. Yüz yüze eğitimin kapsamının genişletilmesiyle bugün okullarda bazı sınıflar eğitime başladı. Bakan Selçuk, yüz yüze eğitimin açılışına Çankırı Tüney köyü Şehit Mehmet Demir Ortaokulu öğrencileri ile “Merhaba” dedi. […]

Yeni eğitim ve öğretim yılının açılış kapsamında Çankırı’da bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Bakan Selçuk, Belediye Binası önünde Yâran selamı ile karşılandı.

Yüz yüze eğitimin kapsamının genişletilmesiyle bugün okullarda bazı sınıflar eğitime başladı. Bakan Selçuk, yüz yüze eğitimin açılışına Çankırı Tüney köyü Şehit Mehmet Demir Ortaokulu öğrencileri ile “Merhaba” dedi. Selçuk, daha sonra Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Bakan Ziya Selçuk’u Başkan yardımcıları ve ailesi ile birlikte Belediye Hizmet Binası girişinde Yâran selamı ile karşıladı.

Makamda basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmede Başkan Esen, ziyaret anısı olarak Çankırı’nın önemli tarihi ve kültürel varlıkları arasında gösterilen “İnandık Vazosu”nun seramik çalışmasını hediye etti.

Çankırı Belediyesi tarafından çocuklara özel olarak yaptırılan “Covid-19 Dedektifi” isimli rozet ise Bakan Selçuk’un beğenisini kazandı. Belediye Şeref Defterini imzalayan Selçuk, diğer gezi ve ziyaretleri için Belediyeden ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM