• DOLAR
  $2.049,2
 • EURO
  $0,4226
 • ALTIN
  $30.422,16
 • BIST
  $72,4
Çankırı’da Kış Öncesi Asfalt Çalışmaları Hızlandı

Çankırı’da Kış Öncesi Asfalt Çalışmaları Hızlandı

Çankırı Belediyesi, kış ayları öncesinde asfaltlama çalışmalarını hızlandırdı. Şehrin muhtelif alanlarında devam eden çalışmalar kapsamında yaklaşık bin 500 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediye asfalt plentide üretilen sıcak asfaltı ihtiyaç duyulan alanlarla buluşturuyor. Kenbağ mevkii, Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kastamonu yolu bağlantı yollarında asfalt çalışması […]

Çankırı Belediyesi, kış ayları öncesinde asfaltlama çalışmalarını hızlandırdı. Şehrin muhtelif alanlarında devam eden çalışmalar kapsamında yaklaşık bin 500 ton asfalt serimi gerçekleştirildi.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediye asfalt plentide üretilen sıcak asfaltı ihtiyaç duyulan alanlarla buluşturuyor. Kenbağ mevkii, Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kastamonu yolu bağlantı yollarında asfalt çalışması gerçekleştiren ekipler, 400 ton plent miks temel malzemesi ile zemin hazırlığı yaptığı alanlara bin 500 ton asfalt serimi yaptı.

15 metre genişliğe çıkarılan Esentepe yol girişinde ise çevre duvarları tamamlandı. Ekiplerin kaldırım çalışmalarını tamamlamasının ardından bölgeye asfalt seriminin yapılacağı bildirildi.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, gelişen ve büyüyen Çankırı’nın en önemli ihtiyaçlarından birisinin de yeni yerleşim alanlarında ve ihtiyaç duyulan bölgelerde yol yapımı ve asfaltlama işlemi olduğunu söyleyerek “Halkımızın rahatı ve huzuru için ulaşımdaki tüm aksaklıkları gidermek ve belediye olarak üzerimize düşen görevi özveri ile yerine getirmek için gayret ediyoruz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM