hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
Google News

Deprem oldu! Çankırı, Kırıkkale hissetti

Son Güncelleme :

23 Ocak 2020 - 9:39

/ 236 views kez okundu.
Deprem oldu! Çankırı, Kırıkkale hissetti

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından paylaşılan verilere göre Ankara’da merkezüssü Akyurt Kozayağı ve Ahmetadıl olan son dakika peş peşe iki deprem oldu. Meydana gelen depremlerle ilgili tüm detaylar paylaşıldı.

Son dakika Çankırı ve Kırıkkale’nin hissettiği iki deprem Ankara’da meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından paylaşılan verilere göre Ankara’da meydana gelen depremlerle ilgili detaylar aktarıldı.

Sabah saatlerinde merkezüssü Ankara Akyurt Kozayağı ve Ahmetadıl olan depremin Kırıkkale ve Çankırı’dan da hissedildiği aktarıldı.

ANKARA’DA SABAH SAATLERİNDE SON DAKİKA DEPREMLER

Son dakika Ankara’da meydana gelen depremlerin sabah 06.54’ten itibaren meydana geldiği ve ilk depremin şiddetinin 3.9 olmasının ardından ikinci depremi şiddetinin 4.6 olduğu görüldü.

Meydana gelen Ankara’da depremin yerin 6.3 ve 6.8 km derinliğinde olduğu bildirildi.

SON DAKİKA TÜRKİYE’DE SON DEPREMLER

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından Türkiye’de meydana gelen son depremler de paylaşıldı. İşte Türkiye’de meydana gelen son depremler:

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.