• DOLAR
  $1.182,39
 • EURO
  $0,3307
 • ALTIN
  $20.515,07
 • BIST
  $50,19
Vali AKTAŞ, 10 Kasım mesajı yayınladı

Vali AKTAŞ, 10 Kasım mesajı yayınladı

Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, 10 Kasım mesajı yayınladı. Vali AKTAŞ, yayınladığı mesajında Mustafa Kemal Atatürk’ü, bu özel günde milletçe anıyor, özlemle arıyor ve derinden anlıyoruz diyerek, şunları söyledi: “10 Kasım, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan bedenen ayrıldığı ama fikirleriyle sonsuza kadar yaşamaya başladığı gündür. Bu özel günde O’nu, milletçe anıyor, özlemle arıyor ve […]

Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, 10 Kasım mesajı yayınladı.

Vali AKTAŞ, yayınladığı mesajında Mustafa Kemal Atatürk’ü, bu özel günde milletçe anıyor, özlemle arıyor ve derinden anlıyoruz diyerek, şunları söyledi:

“10 Kasım, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan bedenen ayrıldığı ama fikirleriyle sonsuza kadar yaşamaya başladığı gündür. Bu özel günde O’nu, milletçe anıyor, özlemle arıyor ve derinden anlıyoruz.

Atatürk; üstün kişiliği, liderlik yeteneği, hedefleri ve öngörüleriyle yaşadığı yüzyıla yön vermiş sayılı devlet adamlarından biridir. O, istiklâl ve hürriyet yolunda karşısına çıkan bütün engelleri aşarak Türkiye Cumhuriyetini kurmuş, başka milletlere de örnek olmuş tarihi bir kişiliktir.

Kendisini aziz milletine adamış olan Atatürk’ün manevî varlığı ile Türk milletine öncülük eden idealleri hâlâ geçerlidir ve dünyanın geldiği noktada en çok da ihtiyaç duyulan şeylerdir.  O’nun ideal ve emanetleri milletimizce sonsuza kadar yaşatılacaktır.

Bu vesileyle, ebediyete irtihalinin 81. yıldönümünde ulu önder Atatürk’ü bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM