• DOLAR
  $1.160,49
 • EURO
  $0,3266
 • ALTIN
  $20.574,45
 • BIST
  $50,83
Vali Ayaz, Covid-19 Denetimlerine Katıldı

Vali Ayaz, Covid-19 Denetimlerine Katıldı

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, devam eden Covid-19 denetimleri kapsamında Atatürk Bulvarında gerçekleştirilen denetime katıldı. Çankırı Belediyesi karşısından başlayan denetim kapsamında Bulvarda bulunan bütün esnafları tek tek ziyaret eden Vali Ayaz, esnaflara Covid-19 tedbirlerine uymaları konusunda hatırlatmada bulundu. Esnaflarla yakından ilgilenerek sohbet eden Ayaz, denetim öncesi yaptığı açıklamada tedbirlerden söz ederek, Covid-19’u yenmek için kurallara tam […]

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, devam eden Covid-19 denetimleri kapsamında Atatürk Bulvarında gerçekleştirilen denetime katıldı.

Çankırı Belediyesi karşısından başlayan denetim kapsamında Bulvarda bulunan bütün esnafları tek tek ziyaret eden Vali Ayaz, esnaflara Covid-19 tedbirlerine uymaları konusunda hatırlatmada bulundu.

Esnaflarla yakından ilgilenerek sohbet eden Ayaz, denetim öncesi yaptığı açıklamada tedbirlerden söz ederek, Covid-19’u yenmek için kurallara tam uyulması gerektiğinin altını çizdi.

Koronavirüse bağlı vefat sayısının arttığını açıklayan Ayaz, ‘’Daha önce istediğimiz noktada olmadığımızı ifade etmiştim ama durum daha da kötüye gitmekte. Havalar giderek soğuyor. Açık alanları kullanamıyoruz. Kış aylarında kapalı alanları daha sık kullanacağız. İnsanlarımız evlerini, iş yerlerini daha az havalandırıyor. Tekrar söylüyoruz, daha dikkatli olmamız gereken sürece girdik. Hastanedeki yoğunluğumuz artıyor, vaka sayımız artıyor. Onun için tedbiri elden bırakmayalım, daha az sosyalleşelim. Büyüklerimizi, gençler hasta ediyor ve etmeye devam ediyorlar. Sadece bugün 11 tane 65 yaş üstü hastamız var. Bu her gün böyle devam ediyor. Onun için kış tam gelmeden vatandaşlarımızı daha dikkatli olmaya, tedbirlere uymaya davet ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM