• DOLAR
  $1.291,61
 • EURO
  $0,4431
 • ALTIN
  $19.130,75
 • BIST
  $52,31
Maske siparişi e-devlet kapısından verilecek

Maske siparişi e-devlet kapısından verilecek

ePTTAVM çöktü! Maske siparişi e-devlet kapısından verilecek! e-devlet maske başvuru ekranı Koronavirü için ücretsiz maske ePttAVM.com üzerinden vatandaşlara sağlanacaktı fakat ücretsiz maske için sipariş formu yoğun ilgi görünce ePttAVM.com çöktü. Şimdi ücretsiz maskeler E-devlet üzerinden alınacak. E-Devlet ücretsiz maske nasıl alınır? e-devlet kapısı… Her hafta 1 paket ücret maske uygulaması kapsamında corona virüse karşı vatandaşlara […]

ePTTAVM çöktü!

Maske siparişi e-devlet kapısından verilecek!

e-devlet maske başvuru ekranı

Koronavirü için ücretsiz maske ePttAVM.com üzerinden vatandaşlara sağlanacaktı fakat ücretsiz maske için sipariş formu yoğun ilgi görünce ePttAVM.com çöktü. Şimdi ücretsiz maskeler E-devlet üzerinden alınacak. E-Devlet ücretsiz maske nasıl alınır? e-devlet kapısı…

Her hafta 1 paket ücret maske uygulaması kapsamında corona virüse karşı vatandaşlara ücretsiz maske dağıtılacak.

Bakanlığın duyurusunda ePTTAVM üzerinden yapılacağı duyurulan ücretsiz maske başvuruları site çökünce gerçekleştirilemedi. Peki merakla araştırılan Ücretsiz maske nasıl alınır, başvuru nasıl yapılır?

Milyonlarca vatandaşımızı merakla beklediği ücretsiz maske dağıtımına ilişkin önemli bir son dakika gelişmesi yaşandı. Ajanslara son dakika olarak düşen haberin ayrıntılarına göre ücretsiz maske dağıtımı başlıyor.

Peki büyük bir heyecanla araştırılan ücretsiz maske nasıl alınır ve nereden veriliyor? İşte ayrıntılar…

BAŞVURULAR ARTIK E-DEVLET ÜZERİNDEN
Ücretsiz maske temini için maske.epttavm.com adresine giriş yapılıyordu. Son dakika değişikliğinde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ücretsiz maske dağıtımında başvurular, e-Devlet Kapısı üzerinden alınacak.

“PttAVM.com” internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının koordinasyonunda “https://maske.epttavm.com” üzerinden yapılacak başvurulara kısa sürede yoğun bir ilgi olduğu belirtildi.

Duyuruda, “Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Maskelerin, 20-65 yaş arasındaki her vatandaşa ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklanmıştı.

DAHA ÖNCE PTTAVM MASKE İÇİN ŞU DUYURUYU YAPMIŞTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM