• DOLAR
  $1.285,27
 • EURO
  $0,4397
 • ALTIN
  $19.079,63
 • BIST
  $52,09
Başhekimlik Görevi Demirtaş’a Emanet

Başhekimlik Görevi Demirtaş’a Emanet

Bir süredir Vekaleten Yürütülen Başhekimlik Görevine Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ Atandı. Geçtiğimiz Aylarda Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevin’den Ayrılan Op. Dr. Arif ASLAN‘dan Sonra Sağlık Bakanlığı tarafından Arif ASLAN Döneminde Başhekim Yardımcılığı Görevini Yürüten Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Olarak Göreve Atandı. Çankırı Devlet Hastanesi Yeni Başhekimi Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ KİMDİR ?  DEMİRTAŞ 1986 […]

Bir süredir Vekaleten Yürütülen Başhekimlik Görevine Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ Atandı.

Geçtiğimiz Aylarda Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevin’den Ayrılan Op. Dr. Arif ASLAN‘dan Sonra Sağlık Bakanlığı tarafından Arif ASLAN Döneminde Başhekim Yardımcılığı Görevini Yürüten Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Olarak Göreve Atandı.

Çankırı Devlet Hastanesi Yeni Başhekimi Uzm.Dr. Bekir DEMİRTAŞ KİMDİR ? 

DEMİRTAŞ 1986 yılında Ankara’nın Kalecik ilçesinde doğdu. İlk, orta öğrenim ve lise eğitimini Kalecik’de tamamladı. DEMİRTAŞ Kırıkkale Üniversitesi Tıp fakültesinden 2012 yılında mezun oldu. 2012-2013 yılları arasında Çankırı Şabanözü ilçe devlet hastanesi Acil Servisin de pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2014 yılında Ankara Numune Hastanesi Kardiyoloji kliniğinde ihtisasına başladı ve 2019 yılında mezun oldu. 2019 yılında Çankırı Devlet Hastanesine Kardiyoloji uzmanı olarak atandı. Halen bu görevi sürdürmekte Olan DEMİRTAŞ Çankırı Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı Olarak Görev Yaparken Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Olarak Göreve Atandı.

Evli ve Bir çocuk babası Olan DEMİRTAŞ İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Yaran Haber Merkezi Olarak Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM