• DOLAR
  $1.320,19
 • EURO
  $0,455
 • ALTIN
  $19.527,48
 • BIST
  $54,14
Birlikten Kuvvet Doğdu

Birlikten Kuvvet Doğdu

Çankırı’da sağlık alanında birlik beraberlik içeirinde yapılan ziyaretler ve görüşmeler meyvelerini verdi. Çankırı İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Arif Aslan, Başhekim Yardımcısı İsmail Erkan Aydın tarafından yapılan Sağlık Bakanlığı ziyaretinde Çankırı için ilkler gerçekleşti. Yapılan görüşme sonrasında Çankırı’da görev almak üzere 24 doktor geldi. Doktorlardan 10 tanesi alanında […]

Çankırı’da sağlık alanında birlik beraberlik içeirinde yapılan ziyaretler ve görüşmeler meyvelerini verdi.

Çankırı İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Arif Aslan, Başhekim Yardımcısı İsmail Erkan Aydın tarafından yapılan Sağlık Bakanlığı ziyaretinde Çankırı için ilkler gerçekleşti.

Yapılan görüşme sonrasında Çankırı’da görev almak üzere 24 doktor geldi. Doktorlardan 10 tanesi alanında uzman, 14 tanesi ise Pratisyen Hekim olarak Çankırı’da halkına hizmet için görev alacak.

Yapılan ziyaretleri, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun yakın takipleri sonucunda kısa sürede gerçekleşti.

ÇANKIRI’DA BİR İLK
Yapılan atamalar arasında Çankırı’da sağlık sektöründe bir ilk olan yoğun bakım uzmanlığı doktor ataması yapıldı. Yoğun bakımda bulunan hastaların daha titizlikle ilgilenilmesi ve tedavi süresinin daha hızlı ve iyi bir şekilde gerçekleşeceği bekleniyor.

Yapılan atamalarda Çankırı Devlet Hastanesi bünyesinde 8’i uzman olmak üzere 17 kişi, Atkaracalar İlçe Devlet Hastanesi’ne 3, Bayramören Toplum Sağlığı Merkezi’ne 1, Çerkeş İlçe Devlet Hastanesi’ne 1, Orta İlçe Devlet Hastanesi’ne 1,Kurşunlu İlçe Devlet Hastanesi’ne 1 kişinin ataması yapıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM