• DOLAR
  $1.182,39
 • EURO
  $0,3307
 • ALTIN
  $20.515,07
 • BIST
  $50,19
Çankırı’da Corona Virüs Şüphesi

Çankırı’da Corona Virüs Şüphesi

Çankırı ‘da yaşayan yabancı uyruklu bir kişi, koronavirüs (corona virüs) şüphesi ile Çankırı Devlet Hastanesinde gözlem altına alındı. Olay, bugün Çankırı merkezde yaşandı. Yabancı uyruklu bir kişi Corona Virüs şüphesi ile Çankırı Devlet Hastanesinde gözlem altına alındı. Alınan kan sonrası yapılan tahlilin ardından virüs taşımadığı tespit edilen kişinin daha sonra taburcu edildiği öğrenildi. Bu arada hastanede […]

Çankırı ‘da yaşayan yabancı uyruklu bir kişi, koronavirüs (corona virüs) şüphesi ile Çankırı Devlet Hastanesinde gözlem altına alındı.

Olay, bugün Çankırı merkezde yaşandı. Yabancı uyruklu bir kişi Corona Virüs şüphesi ile Çankırı Devlet Hastanesinde gözlem altına alındı.

Alınan kan sonrası yapılan tahlilin ardından virüs taşımadığı tespit edilen kişinin daha sonra taburcu edildiği öğrenildi.

Bu arada hastanede vatandaşların ve çalışanların da virüse karşı maske taktıkları görüldü.

Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Çankırı Sağlık-Sen Şube Başkanı Tuna Dinç
“Kamoyuna Duyuru

Geri Gönderme Merkezinden Çankırı Devlet Hastanesine coronavirüs enfeksiyonu şüphesiyle Acil Servisine Getirilen Hastayı Karşılamak İçin Gerekli Kıyafetler Giyilmiş Hastaya Müdahale Edilmiş ve Hastanın Gerekli Tahlilleri Yapılarak Corana(Cv19) Virüsü bulgularına rastlanılmamıştır. Hastalar Hastanemizden Taburcu Olmuştur.
Sosyal Medya Üzerinden Paylaşılan Bilgiler Asılsızdır.

Sosyal Medya Üzerinden Durum Hakkında Bilgisi Olmadan Fotoğraf Paylaşımı Yapıp Halkımızı Korkutanları Kınıyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM